Ece Vahapoğlu’ndan İyi Haber Geldi!

Ece Vahapoğlu’ndan İyi Haber Geldi!
28 Ağustos 2019

Geçtiğimiz hafta plajda rahatsızlanan 6 aylık hamile Ece Vahapoğlu'ndan konuyla ilgili açıklama geldi.

Bir süredir Bodrum’da tatil yapan 6 aylık hamile Ece Vahapoğlu’nun, önceki gün plajda fenalaştığı öğrenilmişti. Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan ünlü sunucu, durumun abartıldığını ve sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Bodrum’da Rahatsızlandı

Haziran 2018’de iş insanı Cihan Alpay ile hayatını birleştiren Ece Vahapoğlu, ilk bebeğini düşürdükten kısa bir süre sonra tekrar hamile kalarak çok büyük bir mutluluk yaşamıştı. Kendini sağlıklı beslenmeye ve spora adayan ünlü sunucu, dinlenmek için gittiği Bodrum’da önceki gün fenalaşmıştı. Plajda güneşlenirken bir anda kendini kötü hissetmeye başlayan Vahapoğlu’nun yardımına, usta oyuncu Erdal Özyağcılar ve kızı yetişmişti. Haber hızla yayılırken, Ece Vahapoğlu konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Ece Vahapoğlu’ndan İyi Haber Geldi!

’Bebeğim ve Ben İyiyiz’

Konunun büyütülecek bir şey olmadığını dile getiren güzel sunucu, sadece mide bulantısı ve kusma olduğunu, bebeğinin ve kendisinin sağlık durumunun gayet iyi olduğunu belirtti: İşte Vahapoğlu’nun o açıklaması; ‘Dün bazı gazete ve internet sitelerinde çıkan ‘Plajda fenalaştı’ haberi büyüyünce o kadar çok mesaj aldım ki, hayır fenalaşacak kadar kötü değildim. Durum mide bulantısı ve kusmadan ibaret. Yazın hamilelik halleri… İlgilenen herkese teşekkür ederiz. Bebeğim ve ben gayet iyiyiz.’

Ece Vahapoğlu’ndan İyi Haber Geldi!

Doğum Hazırlıklarına Başladı

Uzun süredir Bodrum’da tatil yapan ünlü sunucu, haftaya İstanbul’a dönecek. Doğum hazırlıklarına başlayacağını söyleyen Ece Vahapoğlu, bebeğinin cinsiyetinin erkek olduğunu geçtiğimiz haftalarda açıklamıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.