Kendini Böyle İzole Ediyor!

Kendini Böyle İzole Ediyor!
30 Mart 2020

6 aylık hamile olan Cansu Tosun, eşi Erkan Kolçak Köstendil ile birlikte karantinaya girdi! Ayvalık'taki bir otele kapatan çift, uzun bir süre şehir hayatına dönmeyi düşünmüyor.

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, hız kesmeden yayılmaya devam ediyor. Hastalığa yakalanmamak için iyi önlemin sosyal izolasyon olduğu şu günlerde, 6 aylık hamile olan Cansu Tosun da kendisini karantinaya aldı. Çanakkale’nin Ayvacık ilçesindeki bir butik otele kapanan güzel oyuncu, sosyal yaşamdan uzak, izole bir hayat sürmeye başladı.

Cansu Tosun 6 Aylık Hamile!

Çukur dizisinde hayat verdiği Vartolu karakteri ile ününe ün katan Erkan Kolçak Köstendil ile meslektaşı Cansu Tosun, geçtiğimiz yıl nikâh masasına oturmuştu. Antalya’daki bir otelde festival konsepti ile evlenen çiftin düğününe Gökçe Bahadır, Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak ve Leyla Lydia Tuğutlu gibi birçok ünlü isim katılmıştı. Şimdilerde yeni bir heyecan yaşayan çift, mutlu evliliklerini bir bebekle taçlandırmaya hazırlanıyor.

Kendini Böyle İzole Ediyor!

Kendilerini Ayvalık’ta Karantinaya Aldılar

Koronavirüs salgını nedeniyle şehirden uzaklaşmak isteyen Cansu Tosun, eşi ile birlikte kendilerini Ayvalık’ta bulunan bir otele attı. Otele koronavirüs yasakları artmadan önce yerleşen çift, otelin ziyaretçilere kapanmasıyla birlikte kendilerini tamamen izole edebilecekleri bir ortama kavuştu. Güne meditasyon yaparak başlayan, sporunu ihmal etmeyen ve organik beslenmeye dikkat eden oyuncu, gün içinde yaşadıklarını sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Kendini Böyle İzole Ediyor!

Marsel İsminde Karar Kıldılar

Çocukları için farklı bir isim tercih eden çift, doğacak olan bebeklerine Marsel ismini vereceğini duyurmuştu. Ünlü çift bu kararını açıkladıktan sonra, Marsel isminin anlamı da merak edilir oldu. Peki, Marsel ne demek? Marsel; şanslı, güçlü ve gün ışığı anlamına geliyor. Ayrıca Özbek asıllı Türk milli tenisçinin ismi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayın!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.