İkizlerine Kavuşmak İçin Gün Sayan Pelin Akil Sevenlerini Korkuttu

İkizlerine Kavuşmak İçin Gün Sayan Pelin Akil Sevenlerini Korkuttu
26 Aralık 2018

5 aylık hamile olan Pelin Akil domuz gribine yakalandı. 3 gündür hastanede kalan ünlü oyuncunun sağlık durumunun şu an iyi olduğu öğrenildi.

İkiz bebeklerine kavuşmak için heyecanla gün sayan Pelin Akil’den önceki gün sevenlerini korkutan bir haber geldi. Domuz gribine yakalanan ünlü oyuncunun şu an sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Pelin Akil Hayranlarını Korkuttu

Meslektaşı Anıl Altan ile 2016 yılında dünyaevine giren Pelin Akil, hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Üstelik ikiz bebek bekleyen Akil, bu güzel haberi sosyal medya üzerinden açıklamıştı. Anne olmak için gün sayan oyuncudan önceki gün korkutan bir haber geldi. Domuz gribine yakalanan Pelin Akil, yaklaşık 3 gündür hastanede kalıyor. Uygulanan tedavinin ardından şu anda iyi olduğu öğrenilen oyuncu, sosyal medya hesabından sevenleri için bir açıklama yaptı.

İkizlerine Kavuşmak İçin Gün Sayan Pelin Akil Sevenlerini Korkuttu

Domuz Gribine Yakalandı

Domuz gribine yakalanan Pelin Akil, sevenleri için İnstagram hesabından bir açıklama yaptı. ‘3-4 gündür hastanede yatıyorum. Havada çok mikrop var. Bebeklerimizin sağlık durumu iyi. Domuz gribine yakalanmışım. Ateşimi zor düşürdüler ama geçti, şu an iyiyim. Bir daha bu odaya inşallah doğum için gelirim.’

İkizlerine Kavuşmak İçin Gün Sayan Pelin Akil Sevenlerini Korkuttu

İkizlerin Cinsiyeti Belli

İlkbahar aylarında doğum yapması planlanan Pelin Akil’in ikizlerinin cinsiyeti de belli oldu. Eğer ultrasonda bir yanılma söz konusu değilse, çiftin iki tane kızı olacak.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Yabalak 1. Yabancı. 2. Issız kır,ova. 3. Dışan, başka ülke, gurbet. 4. Ekin Tarlası.