5 Aylık Hamile Olan Bergüzar Korel’den Anlamlı Karar

5 Aylık Hamile Olan Bergüzar Korel’den Anlamlı Karar
11 Kasım 2019

Birkaç ay önce hamile olduğunu açıklayan ve ikinci kez anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel, anlamlı bir karar aldı.

Birkaç ay önce hamile olduğunu açıklayan ve ikinci kez anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel, anlamlı bir karar aldı. Yakın çevresine bebek hediyesi istemediğini söyleyen ünlü oyuncu, bunun yerine Çocuk Esirgeme Kurumu’na veya başka vakıflara bağış yapılmasını tercih ettiğini belirtti.

5 Aylık Hamile Olan Bergüzar Korel’den Anlamlı Karar

Yeşilçam’ın efsane isimlerinden Tanju Korel ve Hülya Darcan’ın kızı olan Bergüzar Korel, 2009 yılında meslektaşı Halit Ergenç ile nikâh masasına oturmuştu. 2010 yılında oğulları Ali’yi kucaklarına alan çift, sürekli yoğun çalışma temposu sebebiyle ikinci çocuk planlarını ertelemek zorunda kaldıklarını belirtiyordu.

Hediye İstemiyor

Bir süredir uzun soluklu dizi projelerinde yer almayan Bergüzar Korel, bundan birkaç ay önce ailelerine yeni bir üyenin katılacağını açıklamıştı. Şimdilerde ikinci kez anne olmaya hazırlanan ve yavaş yavaş doğumu yaklaşan ünlü oyuncu, aldığı anlamlı karar ile bir kez daha sevenlerinin takdirini kazandı.

5 Aylık Hamile Olan Bergüzar Korel’den Anlamlı Karar

Mart ayında bebeğini kucağına alması beklenen Bergüzar Korel, aldığı anlamlı karar ile bir kez daha sevenlerinin takdirini kazandı. Yakın çevresine doğum için hediye istemediğini söyleyen ünlü oyuncu, bunun yerine Çocuk Esirgeme Kurumu’na veya başka vakıflara bağış yapılabileceğini belirtti.

Hamilelik Bereketli Geldi!

Gel Konuşalım adlı magazin programında yorumculuk yapan Eylem İpek Şafak, geçtiğimiz hafta yayınlanan programda ünlü çiftin astronomik bir rakam karşılığında reklam filminde oynayacağını açıklamıştı. Ünlü bir pırlanta markasının reklamında oynayacak olan çiftin, 3,5 milyon TL’ye anlaştığı ve çekimlerin önümüzdeki günlerde başlayacağı iddia edilmişti.

5 Aylık Hamile Olan Bergüzar Korel’den Anlamlı Karar

Mart ayında doğum yapması beklenen Bergüzar Korel, ikinci kez erkek bebek annesi olacak.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.