5 Ayda 5 Kilo Aldı!

Hamile olduğunu geçtiğimiz ay açıklayan Bengü, bugüne kadar toplam 5 kilo aldığını söyledi.

Türkiye’nin en sevilen pop sanatçılarından biri olan Bengü, hamile olduğunu geçtiğimiz ay açıklamıştı. Gebeliğinin 5. ayını geride bırakmaya hazırlanan şarkıcı, bu sürede 5 kilo aldığını söyledi.

5 Ayda 5 Kilo

Mütevaziliği ve güzel sesi ile milyonların kalbinde taht kuran Bengü, 1,5 yıllık ilişkisinin ardından iş adamı Selim Selimoğlu ile geçtiğimiz yaz nikâh masasına oturmuştu. Evlilikten kısa bir süre sonra hamile kalan 40 yaşındaki şarkıcı, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Alışverişe çıktığını söyleyen Bengü, görüntü alan muhabirlerin sorularını da yanıtladı. 5 ayda 5 kilo aldığını belirten şarkıcı, her şeyin yolunda ilerlediğini söyledi. Yaklaşık 4 ay sonra doğum yapması planlanan Bengü’nün iyice belirginleşen karnı dikkatlerden kaçmadı.

Bengü’nün Kızının İsmi Belli!

Bengü’nün bebeğinin cinsiyeti de geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Bir kız annesi olmaya hazırlanan ünlü şarkıcı, kızına Zeynep ismini vermeyi düşünüyor.

Ayva Aşeriyor

Bir magazin programına telefon ile bağlanarak hakkında merak edilenleri yanıtlayan Bengü, en çok ayva aşerdiğini söyledi. Yavaş yavaş iştahının açılmaya başladığını söyleyen ünlü şarkıcı, her akşam elma ve ayva yediğini belirtti.

Doğum Koçuyla Çalışmaya Başladı

Temmuz ayında doğum yapması beklenen Bengü, bu süreçte kendisine destek olması için doğum koçuyla çalışmaya başladı. Normal doğum yapmak istediğini belirten ünlü şarkıcı, Haziran ayından itibaren sahnelere ara verecek.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.                                                                         

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol