4 Aylık Olan Kuzey Bebek, Annesinin Kopyası!

4 Aylık Olan Kuzey Bebek, Annesinin Kopyası!
08 Ağustos 2018

Nisan ayının son günlerinde oğlu Kuzey’i kucağına alan Feyza Aktan, önceki gün sosyal medya hesabından bebeğinin fotoğrafını paylaştı. 4. ayına girmek üzere olan Kuzey bebeğin annesine olan benzerliği, Aktan’ın takipçilerinin gözünden de kaçmadı.

4 Aylık Olan Kuzey Bebek, Annesinin Kopyası!

Şarkıcı/oyuncu Özcan Deniz, baba olacağını geçtiğimiz yılın Eylül aylarında açıklamıştı. İlk kez babalık heyecanı yaşayan ünlü şarkıcı, Nisan ayının son günlerinde bebeğine kavuşmuştu. ‘Geldi minik mucizem, tarifi zor duygular içindeyim.’ cümleleriyle Feyza Aktan’ın doğum yaptığını duyuran ünlü şarkıcı, doğumdan kısa bir süre sonra ailesiyle beraber uzun bir tatile çıkmıştı. Tatilden dönen çift, önceki gün sosyal medya hesaplarından oğulları Kuzey’in fotoğrafını paylaştı. 4. ayını doldurmak üzere olan Kuzey bebeğin annesi Feyza Aktan’a olan benzerliği ise gözlerden kaçmadı. 

4 Aylık Olan Kuzey Bebek, Annesinin Kopyası!

Setten Babalık İzni Almıştı

45 yaşında ilk kez babalık duygusunu tadan Özcan Deniz, bebeği doğar doğmaz rol aldığı İstanbullu Gelin dizisinden babalık izni talep etmişti. Dizinin çekimleri Özcan Deniz’e göre yeniden planlanmıştı ve böylece ünlü şarkıcı bebeği ile daha fazla vakit geçirme şansı yakalamıştı.

4 Aylık Olan Kuzey Bebek, Annesinin Kopyası!

8 Mart’ta Nikâh Masasına Oturmuşlardı

Öte yandan, eşine sürpriz yapan Özcan Deniz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Feyza Aktan ile nikâh masasına oturmuştu. Feyza Aktan’ın nikâhta giydiği siyah elbise ise oldukça beğenilmişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.