1 Ay Önce Doğum Yapan Gamze Keçeli İsyan Etti!

1 Ay Önce Doğum Yapan Gamze Keçeli İsyan Etti!
28 Ağustos 2018

Yaklaşık 1 ay önce bebeğini kucağına alan Gamze Karaman, sosyal medya hesabı üzerinden kiloları ile ilgili gelen eleştirilere cevap verdi.

1 Ay Önce Doğum Yapan Gamze Keçeli İsyan Etti!

2003 yılında Türkiye Güzeli seçilen Gamze Karaman, geçtiğimiz sene İtalya’nın başkenti Roma’da Nedim Keçeli ile hayatını birleştirmişti. Evlilikten kısa bir süre sonra bebek sahibi olacaklarını açıklayan çift, geçtiğimiz ay Yaman adını verdikleri oğullarına kavuşmuştu. Ancak Gamze Karaman, bu mutlu ve stresten uzak geçirmesi gereken günlerinde, ne yazık ki sosyal medya üzerinden zorbalığına maruz kaldı. Birkaç gün önce İnstagram hesabından fotoğrafını paylaşan eski manken, doğum kilolarından kurtulamadığına ve kilolu göründüğüne dair olumsuz yorumlar aldı. Bazı magazin sitelerinin de kilolu olduğu yönünde haberler yapması üzerine açıklama yapma gereği duyan Gamze Keçeli, sosyal medya hesabından bir yazı yayınladı.

1 Ay Önce Doğum Yapan Gamze Keçeli İsyan Etti!

Gamze Keçeli’nin O Açıklaması

‘Son günlerde bazı magazin sitelerinde, fotoğraflarımın altında kilomla ilgili yorumlar görüyorum. Ben çok kısa bir süre önce dünyalar güzeli bir bebek dünyaya getirdim. Daha lohusalık dönemim bile bitmemiş, oğlumun kırkı çıkmamışken yapılan yorumları hayretle izliyorum. Bu yorumları yapanların özellikle kadın olması beni çok daha fazla üzdü. Evet, şu anda doğal olarak 36 beden değilim ama hayatımın en mutlu günlerini yaşıyorum. İçimden bir mucize, bir insan çıktı arkadaşlar, bu kadar kısa bir süre içinde nasıl eski halime dönebilirim? Ki süt veriyorum, dönmek için de bir çabam yok, biraz mantık! Saçmalayacaksanız da insanlığınızı kaybetmeden saçmalayın.’

1 Ay Önce Doğum Yapan Gamze Keçeli İsyan Etti!

Paylaşıma Bir Çok Takipçisinden Destek Geldi

Konuyla ilgili yaptığı paylaşımın altına birçok destek mesajı alan Gamze Keçeli’ye ünlü-ünsüz birçok kadından motive edici, güzel mesajlar geldi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.