• gebe.com
  • /
  • Nadide Sultan’ın Oğluyla İlk Pozu!

Nadide Sultan’ın Oğluyla İlk Pozu!

Mayıs ayında doğum yapan Nadide Sultan, sır gibi sakladığı oğlunu nihâyet gösterdi!

Nadide Sultan’ın Oğlu ile İlk Pozu!

2014 yılında, yönetmen sevgilisi Hakan Yonat ile nikâh masasına oturan Nadide Sultan, hamile olduğunu yeni yıl konserinde açıklayarak sevenlerini mutlu etmişti. Sağlıklı bir hamilelik süreci sonunda, Mayıs ayında bebeğini kucağına alan ünlü şarkıcı, doğumdan beri oğlunu sır gibi basından saklıyordu, taa ki birkaç gün öncesine kadar! Eşi Hakan Yonat’ın instagram sayfasından paylaştığı kareyi kendi sosyal medya hesabında da yayınlayan şarkıcı, oğlunu takipçileriyle tanıştırmış oldu.

Hamile Olduğunu Sahnede Açıklamıştı

Nadide Sultan, hamile olduğunu sahnede açıklamıştı. Yeni yıl için Abant’ta sahne alan ünlü şarkıcı ‘Beni burada tek seyretmiyorsunuz. Yeni yıla anne olarak gireceğim. İlk kez 55 kilo oldum, nasıl sizce yakışmış mı?’ cümleleri ile müjdeli haberi duyurmuştu.

Oğluna Kaan İsmini Vermişti

41 yaşında annelik duygusunu tadan Nadide Sultan bebeğine Kaan ismini vermişti. Kaan; başarılı, unvan sahibi olabilme potansiyeli bulunan, mantıklı ve sağduyulu anlamlarına gelmektedir. Bazı kaynaklarda ise Hakan/Hükümdar olarak geçmektedir.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol