Ezgi Sertel İkizlerinin Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Ezgi Sertel İkizlerinin Yüzünü İlk Kez Gösterdi!
27 Nisan 2020

Ezgi Sertel, 3 ay önce dünyaya gelen oğulları Mert ve Tibet'i ilk kez gösterdi!

Geçtiğimiz Eylül ayında hamile olduğunu açıklayan ve Ocak ayının son günlerinde doğum yapan Ezgi Sertel, ikizlerinin yüzünü ilk kez gösterdi!

Ezgi Sertel İkizlerinin Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Yemek programlarıyla tanıdığımız Ezgi Serter, Arka Sokaklar dizisinde rol alan Ozan Çobanoğlu ile 2016 yılında nikâh masasına oturmuştu. Evliliğinden hemen sonra anne olmak isteyen başarılı sunucunun ilk iki denemesi düşükle sonuçlanmıştı. Daha sonra tüp bebek tedavisi görmeye başladığını açıklayan Ezgi Sertel, ilk denesinde başarılı bir sonuç elde ederek ikizlerine hamile kaldı. Geçtiğimiz yılın Eylül ayında katıldığı bir magazin programında müjdeli haberi paylaşan sunucu, Ocak ayının sonlarında ikizlerini kucağına almıştı.

İkizlerine Mert ve Tibet İsimlerini Vermişti

Hamileliğinin 26. haftasında erken doğum riski olduğunu öğrenen ve bolca dinlenmeye çalışan Ezgi Sertel, 35. haftada ikizlerini dünyaya getirdi. Ünlü çift, üç gün kuvözde kaldıktan sonra hastaneden taburcu olan ikizlerine Mert ve Tibet isimlerini vermişti.

Ezgi Sertel İkizlerinin Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

İlk Kare 23 Nisan'da Geldi

Doğumdan beri ikizlerinin yüzlerini göstermeden fotoğraflar paylaşan Ezgi Sertel, bu kararından vazgeçti. 23 Nisan’a özel paylaştığı karelerde oğullarının yüzünü saklamayan sunucu, yayınladığı fotoğrafa çok sayıda beğeni aldı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah