Ece Vahapoğlu’ndan Acı Haber

Ece Vahapoğlu’ndan Acı Haber
18 Aralık 2018

Gazeteci Ece Vahapoğlu'ndan üzücü bir haber geldi.

Gazeteci Ece Vahapoğlu hamile olduğunu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından duyurmuştu. Ancak ünlü ismin mutluluğu ne yazık ki uzun sürmedi.

Ece Vahapoğlu Bebeğini Kaybetti

Çeşitli kanallarda hazırlayıp sunduğu programlar ile tanınan gazeteci Ece Vahapoğlu, 3 yıllık birlikteliğin ardından geçtiğimiz Ağustos ayında Cihan Alpay ile dünya evine girmişti. Görkemli bir düğünle hayatını birleştiren çift, önceki hafta müjdeli haberi sosyal medya hesaplarından duyurmuştu. ‘Artık kalbim 8 haftalık bebeğimiz için de atıyor. Sağlıkla, mutlulukla…’ cümleleri ile sevincini paylaşan Ece Vahapoğlu’dan ne yazık ki acı haber geldi.

Ece Vahapoğlu’ndan Acı Haber

'Bizi Sevince Boğan Küçük Nabız Artık Atmıyor'

Bebeğini kaybeden Ece Vahapoğlu, üzücü haberi yine sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. ‘Doğanın verdiği hediyelere sevinmek kadar, aldıklarına da üzülmek hayatın bir parçası. Bizi mutluluğa boğan küçük nabız artık atmıyor. Çok acıtsa da kabullenmekten başka çaremiz yok. Sevgi ve inancın gücüyle yeniden umutlarımızı canlandıracağız. Küle döndüysen, yeniden güle dönmeyi bekle, Mevlana’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl