Seçtiği İsim Yüzünden Başı Belada!

Seçtiği İsim Yüzünden Başı Belada!
26 Ağustos 2019

32 haftalık hamile olan Cevahir Turan, bebeği için bir baby shower partisi düzenledi. Partide kızına vereceği ismi de açıklayan güzel oyuncu, yabancı bir isim tercih ettiği için eleştirilerin odağı oldu.

İnadına Aşk dizisiyle tanıdığımız Cevahir Turan bebeğine kavuşmak için gün sayıyor! Önceki gün dostlarının katıldığı bir baby shower partisi düzenleyen güzel oyuncu, kızına vereceği ismi de açıkladı.

Cevahir Turan Hamile!

İnadına Aşk dizisiyle tanıdığımız Cevahir Turan, uçak yolculuğu esnasında tanıştığı Arman Yıldız ile geçtiğimiz yıl hayatını birleştirmişti. Ekim ayında evlenen çift, kısa bir süre sonra ailelerini bir bebekle taçlandıracaklarını duyurmuştu. Gebeliğinin 32. haftasını geride bırakan oyuncu, önceki gün bebeği için bir parti düzenledi. Ailesinin ve yakın arkadaşlarının katıldığı organizasyonda bebeğine vereceği ismi de açıklayan Cevahir Turan, partide çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmâl etmedi.


Seçtiği İsim Yüzünden Başı Belada!
Cevahir Turan Kızına Bella İsmini Verecek

İnadına Aşk dizisinde canlandırdığı ‘Ezgi Aksoy’ karakteri ile ünlenen Cevahir Turan, yaklaşık 2 ay sonra bebeğini kucağına alacak. Bir kız bebek annesi olmaya hazırlanan Turan, bebeğine ‘Aya Bella’ ismini verecek. Sosyal medya hesabından baby shower partisine ait kareler paylaşan oyuncu, paylaştığı kareye ‘Hoş geldin Aya Bella. Seninle birlikte sevgimiz daha da büyüyor. Daha ötesi var mı? Aşktan aşk doğması...’ şeklinde bir not ekledi. 

Seçtiği İsim Yüzünden Başı Belada!

Eleştirilerin Odağı Oldu

Cevahir Turan, önceki gün kızına İtalyancada güzel anlamına gelen Bella ismini vereceğini açıkladı. Bu açıklamanın ardından, yabancı bir isim seçtiği için sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilen oyuncu, özenti olmakla suçlandı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.