Burak'a Kardeş mi Geliyor?

Burak'a Kardeş mi Geliyor?
22 Haziran 2020

Buse Varol hamile mi? İşte Alişan'dan ilk açıklama...

Geçtiğimiz yıl Şubat ayında oğlu Burak’ı kucağına alarak annelik duygusunu tadan Buse Varol’un hamile olduğu iddia edildi. Bunun üzerine açıklama yapan Alişan, henüz netleşen bir şey olmadığını, önümüzdeki hafta gidecekleri doktor kontrolünde hamilelik durumunu öğreneceklerini söyledi.

Buse Varol Hamile mi?

2018 yılının Mayıs ayında şarkıcı Alişan ile dünya evine giren Buse Varol, geçtiğimiz yıl oğlu Burak’ı kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Doğumdan sonra yaptığı açıklamalarda anne olmayı çok sevdiğini ve en az 4 çocuk istediğini belirten Varol’un yeniden hamile olduğu iddia edildi. Bu iddiaların kaynağı ise Okan Kurt’un sosyal medya paylaşımı oldu. Instagram hesabından Alişan’ın doğum gününü kutlayan Okan Kurt, paylaştığı fotoğrafın açıklama kısmına ‘Yeni yaşında yeni bebeğin sana en büyük hediye olur.’ yazınca, Buse Varol’un hamile olduğu iddiaları yayılmaya başladı.

Burak'a Kardeş mi Geliyor?

Alişan Açıklama Yaptı

Bunun üzerine açıklama yapma gereği duyan Alişan, 2. Sayfa adlı magazin programına telefonla bağlandı. İkinci çocuğu çok istediklerini ama henüz doktora gitmediklerini söyleyen ünlü şarkıcı, açıklamasını şu cümlelerle sürdürdü; ‘ İkinci çocuğu çok istediğimizi herkes biliyor, saklamıyoruz. Ama daha doktora gitmedik, önümüzdeki hafta gideceğiz. Ondan sonra hamilelik durumu varsa öğreneceğiz. Varsa söyleriz, neden saklayalım?’

‘En Az 4 Çocuk İstiyorum’

Oğlu Burak’ı kucağına aldıktan sonra Oylum Talu’nun programına katılan Buse Varol, anneliği çok sevdiğini söylemişti. En az 4 çocuk annesi olmak istediğini belirten ünlü oyuncu, oğlunun mutlaka kardeşi olması gerektiğini ifade etmişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl