• gebe.com
  • /
  • Heyecanlı Bekleyişte Sona Gelindi!

Heyecanlı Bekleyişte Sona Gelindi!

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari, doğum için gün sayıyor.

Heyecanlı Bekleyişte Sona Gelindi!

Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı Duygu karakteriyle tanınan Ayşecan Tatari, doğum için geri sayıma başladı. Birkaç hafta sonra bebeğini kucağına alacağını belirten oyuncu, hakkında merak edilenleri sosyal medya hesabından yanıtladı.

Ayşecan Tatari Doğum İçin Gün Sayıyor

Bir dönemin en popüler dizisi Çocuklar Duymasın’da, çocuk karakter Duygu’yu canlandıran Ayşecan Tatari, 2017 yılında meslektaşı Edip Tepeli ile hayatını birleştirmişti. Evliliklerinde üçüncü yılı geride bırakmaya hazırlanan çift, şimdilerde bebeklerine kavuşacak olmanın heyecanını yaşıyor. İlk kez anne olmaya hazırlanan Tatari’nin, birkaç hafta içinde doğum yapması bekleniyor.

Bebeğin İsmine Doğumdan Sonra Karar Verecekler

Yaz aylarının başında hamile olduğunu açıklayan Ayşecan Tatari, artık gebeliğinin son haftalarına girdi. Ekim ayının sonunda doğum yapması beklenen Ayşecan, hakkında merak edilenleri sosyal medya hesabından yanıtladı. Takipçilerinin sorularını tek tek cevaplayan oyuncu, gebeliğinin başından beri yoga ve pilates yaptığını, toplamda 13 kilo aldığını söyledi. Doğum yaklaştıkça heyecanının arttığını belirten oyuncu, bebeğinin cinsiyetini de takipçileriyle paylaştı. Bir kız bebek annesi olacağını söyleyen Ayşecan, birkaç isim alternatifi bulduklarını ama asıl kararı doğumdan hemen sonra vereceklerini belirtti.

Bodrum’da Stres Atıyor

Usta oyuncu Aliye Uzunatagan’ın kızı olan Ayşecan Tatari, şu aralar eşi Edip Tepeli ile Bodrum’da stres atıyor. Hamileliğinin başından beri Muğla’da olan oyuncu, doğum için kısa bir süre sonra İstanbul’a dönecek.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.