Aslıhan Doğan Artık Kameralardan Kaçmıyor!

Aslıhan Doğan Artık Kameralardan Kaçmıyor!
19 Eylül 2018

7,5 aylık hamile olan Aslıhan Doğan, önceki gün katıldığı bir davette görüntülendi.

Kasım ayında bebeğini kucağına alacak olan Aslıhan Doğan, artık kameralardan kaçmıyor! Hamileliğinin başından beri görüntü vermekten kaçınan Doğan, önceki gün bir davette görüntülendi.

7,5 Aylık Hamile Olan Aslıhan Doğan Artık Kameralardan Kaçmıyor!

Geçtiğimiz Mart ayında, Başakşehir’in başarılı futbolcusu Arda Turan ile nikâh masasına oturan Aslıhan Doğan, hamile olduğunu uzun bir süre basından gizlemişti. En son Göcek’te eşi ile tatil yaparken belirginleşen karnı ile görüntülenen sosyetik isim, önceki gün Nişantaşı’nda katıldığı bir davette fotoğraflandı. Artık kameralardan kaçmayan Doğan, kot rengi mini şortlu tulumu ile magazin muhabirlerine poz verdi. Açıklama yapmaktan kaçınan Aslıhan Doğan, yalnızca gülümsemekle yetindi.

Aslıhan Doğan Artık Kameralardan Kaçmıyor!

Doğum Kasım Ayında

Yaklaşık 7,5 aylık hamile olan Aslıhan Doğan doğumu Türkiye’de yapacak. Kasım ayında bebeğine kavuşması beklenen ünlü isim, bebeği için çoktan alışverişe başladı. En son eşi Arda Turan’ın 8 bin TL’lik bebek arabası alması ile gündeme gelen çift, bebeklerinin konforu için hiçbir masraftan kaçınmıyor.

Aslıhan Doğan Artık Kameralardan Kaçmıyor!

Bebeğin İsmi Hamza Arda Olacak

Birkaç ay önce Aslıhan – Arda Turan çiftinin bebeklerine ‘Can’ ismini vereceği iddia edilmişti. Ancak daha sonra çifte yakın kaynaklar bu iddiaları yalanlamıştı ve bebeğin isminin ‘Hamza Arda’ olacağı öne sürülmüştü. Hamza;  arslan, heybetli ve azametli anlamına gelirken Arda ise işaret için yere dikilen çubuk anlamındadır.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.