Ünlü Sunucu Zahide Yetiş'in Mutlu Günü!

Ünlü Sunucu Zahide Yetiş'in Mutlu Günü!
22 Haziran 2018

Ünlü sunucu Zahide Yetiş, doğum için bugün hastaneye giriş yaptı! Oğlu Aras'a kavuşacak olmanın heyecanını yaşayan ünlü sunucu, her anını sosyal medya hesabından paylaştı.

Ekranların en sevilen sunucularından Zahide Yetiş doğum için bugün (22.06.2018) hastaneye giriş yaptı. Her anını sosyal medya hesabından paylaşan sunucu, 9 aylık hamilelik maratonunun sonuna geldiğini yine sosyal medya hesabından duyurdu.

Zahide Yetiş Doğum İçin Hastaneye Giriş Yaptı!

2014 yılında iş adamı sevgilisi Cem Arısoy ile Paris’te evlenen Zahide Yetiş, hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda sunuculuk yaptığı programda açıklamıştı. Pek çok kez tüp bebek tedavisi deneyen ve sonunda mutlu sona ulaşan Zahide Yetiş, 9 aylık heyecanlı serüveninin sonuna geldi. Bu sabah İnstagram hesabından doğum için hastaneye giriş yaptığını açıklayan Zahide Yetiş bebeğini kucağına alacak olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Ünlü Sunucu Zahide Yetiş'in Mutlu Günü!

Hastane Odası Siyah-Beyaz

Hayatının en uzun gecesini yaşadığını ve çok heyecanlı olduğunu dile getiren ünlü sunucu, hastane odasından da fotoğraflar paylaştı. Siyah beyaz renklerle dekore edilmiş oda, birbirinden şık aksesuarlar hazırlanmıştı.

Ünlü Sunucu Zahide Yetiş'in Mutlu Günü!

Geçen Hafta Fotoğraf Çekimi Gerçekleştirmişti

Geçtiğimiz hafta hamileliğini ölümsüzleştirmek isteyen Zahide Yetiş, eşi Cem Arısoy ile brlikte fotoğraf çekimi gerçekleştirmişti. Sahilde gerçekleşen çekimlerde, Zahide Yetiş’in giydiği kıyafetler çok beğenilmişti. Ünlü sunucu, programına bir süre ara vererek Aras ismini verdiği oğluyla vakit geçirecek. İlerleyen aylarda ise tekrar ekranlara dönecek.

*Ayrıntıları paylaşacağız...

Ünlü Sunucu Zahide Yetiş'in Mutlu Günü!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.