Tarkan’dan Eşine Yasak!

Tarkan’dan Eşine Yasak!
09 Ekim 2018

Tarkan'dan eşi Pınar Tevetoğlu'na yasak geldi!

3 ay önce baba olan Tarkan, kızı Liya’nın sağlığı için elinden geleni yapıyor. Bebeğini anne sütüyle besleyen Pınar Tevetoğlu’nun paketlenmiş gıdalar yemesini yasaklayan Tarkan, eşi için il dışından organik besinler getirtiyor.

Tarkan’dan Eşine Yasak!

Megastar Tarkan, yaklaşık 3 ay önce baba olmuştu. İlk kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan şarkıcı, kızının sağlığı için elinden geleni yapıyor. Bebeğini anne sütüyle besleyen Pınar Tevetoğlu’nun paketlenmiş gıda tüketmesini yasaklayan Tarkan, eşi için il dışından organik besinler getirtiyor. Megastar kurucusu olduğu, İzmir Seferihisar’da bulunan Orhanlı Köyü’ndeki Doğa okulu ve çevresindeki köylerden organik ürünler sipariş ediyor.  Kısa bir süre önce Almanya’dan dönen çiftin mutfağına hiçbir şekilde paketlenmiş ürün girmiyor.

Tarkan’dan Eşine Yasak!

Liya Bebek Tarkan’a Benziyor

Temmuz ayında, Almanya Moers’deki Bethanien Hastanesi’nde kızı Liya’yı kucağına alan Tarkan, kızını sır gibi basından saklıyor. Çifte yakın kaynakların yaptığı açıklamalara göre Liya bebek babasına benziyor.

Tarkan’dan Eşine Yasak!

Tüm Konserleri İptal Etti

Her yıl Eylül ayında Harbiye’de art arda konserler veren Tarkan, bu sene doğum nedeniyle konserlerini Ekim ayına ertelediğini açıklamıştı. Ancak kızına doyamayan ünlü şarkıcı, tüm konserlerini iptal ettiğini söyleyerek mükemmel bir baba olduğunu kanıtlamıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl