Tarkan ve Eşinden Büyük Jest!

Tarkan ve Eşinden Büyük Jest!
08 Temmuz 2018

Bebeklerine kavuşmak için gün sayan Pınar - Tarkan Tevetoğlu çifti, yine aldıkları kararla herkesin takdirini topladı!

Baba olduğunu açıkladığı günden beri dünyanın çeşitli yerlerinden hediye gönderilen Tarkan, kendisine gelen tüm oyuncak ve bebek kıyafetlerini Çocuk Esirgeme Kurumları’na bağışlayacak!

Tarkan ve Eşinden Büyük Jest!

Megastar Tarkan baba olmak için geri sayıma başladı! Bu ayın sonunda bebeğini kucağına alacak olan ünlü şarkıcı, çocuklara büyük jest yaptı. Çocuğu olacağını açıkladığı günden beri dünyanın dört bir tarafından hediyelere boğulan megastar, gelen tüm hediyeleri Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışlayacak. Gelen hediyeleri özenle paketletip, kolilere koyduran ünlü şarkıcı, Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki Çocuk Esirgeme Kurumu’na paketleri kargolayacak.

Tarkan ve Eşinden Büyük Jest!

Pınar Tevetoğlu Doğum İçin Geri Sayıma Başladı

Doğum için İstanbul ve Almanya arasında kararsız kalan çift, doğumun Almanya’da gerçekleşmesi konusunda karar kılmış. Uzun süredir Almanya’da olduğu öğrenilen Pınar Tevetoğlu, aile bireylerinin Almanya’da olması nedeniyle böyle bir tercih yapmış. Heyecanla bebeklerine kavuşacakları günü bekleyen mutlu çift, Temmuz ayının sonunda çocuklarını kucağına alacak. Tarkan’ın kızının adının Lidya olacağı iddia edilse de öne sürülen bilgi henüz netlik kazanmadı.

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar da Aynı Jesti Yapmıştı

Tarkan ve Eşinden Büyük Jest!

Öte yandan, ikinci çocuğunun doğumu için Amerika’da olan Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan çifti de çocuklarına gelen hediyeleri ihtiyaç sahibi olan ailelere bağışlayacağını açıklamıştı. Aras adını verdikleri oğullarına 2 yıl önce kavuşan çift, şimdilerde ailelerine bir kız bebek katılacak olmasının heyecanını yaşıyor. 7,5 aylık hamile olan Neslişah Alkoçlar doğumu Los Angeles'ta yapacak.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.