Şükran Ovalı’nın Kızı Mihran Ela Yoğun Bakıma Alındı

Şükran Ovalı’nın Kızı Mihran Ela Yoğun Bakıma Alındı
13 Aralık 2018

4 ay önce doğum yapan Şükran Ovalı'dan üzücü haber geldi. Kızı Mihran Ela, kalp ritim bozukluğu nedeniyle yoğun bakıma alındı.

Şükran Ovalı’nın kızı Mihran Ela’dan üzücü haber geldi. Minik Mihran, kalp ritim bozukluğu nedeniyle yoğun bakıma alındı.

Şükran Ovalı’nın Kızı Mihran Ela Yoğun Bakıma Alındı

İtalya’nın başkenti Roma’da nikâh masasına oturan Caner Erkin ve Şükran Ovalı, evliliklerinin üzerinden çok geçmeden güzel haberi sevenlerine duyurarak, bir çocuk sahibi olacaklarını açıklamıştı. Hamileliğinin ilk aylarını zor geçiren Şükran Ovalı’ya, doktoru düşük riski tanısı koymuştu. Neyse ki  hamileliğini sağlıklı bir şekilde tamamlayan ünlü oyuncu, kızını Ağustos ayının ortalarında kucağına almıştı. Ancak önceki gün ünlü çiftten üzücü bir haber geldi. Mihran Ela’nın yoğun bakım ünitesine alındığı öğrenildi.

Şükran Ovalı’nın Kızı Mihran Ela Yoğun Bakıma Alındı

Sağlık Durumu İyi

2.sayfa magazin programının sunucularının ulaştığı bilgiye göre, Şükran Ovalı ve Caner Erkin’in 4 ay önce dünyaya gelen kızları Mihran Ela önceki gün yoğun bakıma alındı. Kalp ritim bozukluğu olduğu saptanan Mihran Ela’nın sağlık durumunun şu an iyi olduğu öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.