‘Allah Kimseye Evladı İçin Yoğun Bakım Yolu Gözletmesin’

‘Allah Kimseye Evladı İçin Yoğun Bakım Yolu Gözletmesin’
30 Nisan 2019

Sinem Öztürk Uslu, ikizleri Mustafa ve Kemal'in doğumundan sonra yaşadığı zorlu günleri sevenleriyle paylaştı.

2016 yılında Müslüm filminin yapımcısı Mustafa Uslu ile evlenen Sinem Öztürk, ikizleri Mustafa ve Kemal’in doğumundan sonra yaşadığı zorlu günleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Sinem Öztürk, İkizleri Mustafa ve Kemal’in Doğumundan Sonra Yaşadığı Zorlu Günleri Sevenleriyle Paylaştı

Kiralık Aşk adlı dizide hayat verdiği Yasemin karakteri ile tanıdığımız Sinem Öztürk, 2016 yılında Mustafa Uslu ile nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz sene Bodrum Türk Film Festivali’nde hamile olduğunu açıklayan Sinem Öztürk, geçtiğimiz ay doğum yapmıştı. İki erkek bebek annesi olan 34 yaşındaki oyuncu, doğumdan sonra geçirdiği zorlu günleri sosyal medya hesabından paylaştı.

‘Allah Kimseye Evladı İçin Yoğun Bakım Yolu Gözletmesin’

'Kemal'imiz Biraz Küçük'

Doğumun ardından eşinin ve bebeklerinin sağlık durumu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Mustafa Uslu, ‘Şükürler olsun ki yavrularımızı kucağımıza aldık. Bize sürpriz yaptılar, 3 hafta erken geldiler. Allah herkesin yavrusunu sağlıklı bir şekilde kucağına almasını nasip etsin. Eşimin durumu iyi. Sadece Kemal’imiz biraz ufak. Hemşire ablaları ona iyi bakıyor, duanızı eksik etmeyin.’ şeklinde açıklama yapmıştı.

‘Allah Kimseye Evladı İçin Yoğun Bakım Yolu Gözletmesin’

‘Allah Kimseye Evladı İçin Yoğun Bakım Yolu Gözletmesin’

Zorlu günleri atlatan Sinem Öztürk Uslu ise İnstagram hesabından şu paylaşımı yaptı; ‘ Allah kimseye evladı için yoğun bakım yolu gözletmesin. Oldukça zorlu geçen 10 günün ardından sağlıklı bir şekilde aldık bebeklerimizi kucağımıza. Şimdi o günlere dönüp baktığımızda hala içimiz sızlıyor. Benim canım eşim beni ve çocuklarımızı beklerken. Hayatımızdaki en büyük temenni ‘sağlık olsun’… Sevdiklerimiz yanımızda olduktan sonra gerisi teferruat…’

‘Allah Kimseye Evladı İçin Yoğun Bakım Yolu Gözletmesin’

Sinem Uslu Kimdir?

9 Ocak 1985 doğumlu olan Sinem Öztürk, aslen Bolu Mudurnuludur. Cağaloğlu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi’nde sinema-televizyon eğitimi almıştır. Arka Sıradakiler, Huzur Sokağı ve Kiralık Aşk gibi başarılı dizilerde oynayarak adını duyurmuştur.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.