Sinem Öztürk İkizlerine Kavuştu!

Sinem Öztürk İkizlerine Kavuştu!
12 Mart 2019

Oyuncu Sinem Öztürk doğum yaptı! Mustafa ve Kemal isimlerini verdiği ikizlerini önceki sabah kucağına alan Öztürk’ün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Sinem Öztürk Doğum Yaptı!

Kiralık Aşk adlı dizide canlandırdığı Yasemin karakteriyle tanıdığımız Sinem Öztürk, Müslüm filminin yapımcısı Mustafa Uslu ile 2016 yılında hayatını birleştirmişti. Bodrum Türk Film Festivali’nde müjdeli haberi veren çift, önceki gün ikizlerine kavuştu! İstanbul’daki özel bir hastanede doğum yapan Sinem Öztürk’ün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Sinem Öztürk İkizlerine Kavuştu!

Sinem Öztürk'ün İkizleri 3 Hafta Erken Doğdu

Güzel haberi sosyal medya hesabından duyuran Mustafa Uslu, eşi Sinem Öztürk’ün İnstagram hesabından bir paylaşım yaptı. Doğum anına ait kareler paylaşan Uslu, fotoğrafa şu açıklamayı ekledi; ‘Şükürler olsun ki iki yavrumuzu da kucağımıza aldık. Bize sürpriz yapıp 3 hafta erken geldiler. Allah herkesin yavrusunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Allah herkese bu duyguyu yaşatsın. Şükürler olsun sevgili eşimin sağlığı çok iyi. Yavrularımız Mustafa ve Kemal’in sağlığı da çok iyi. Sadece Kemal’imiz biraz küçük. Şimdi hemşire ablaları ona çok iyi bakıyor. Dualarınızı eksik etmeyin.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.