Kayınvalidesi Üzerine Titriyor!

Kayınvalidesi Üzerine Titriyor!
25 Mayıs 2020

Hamileliğinin 16. haftasını geride bırakmaya hazırlanan Sinem Kobal, kayınvalidesinin gönderdiği organik meyve ve sebzelerle besleniyor.

16 haftalık hamile olan Sinem Kobal, kayınvalidesinden büyük destek görüyor! 2. Sayfa adlı magazin programının özel haberine göre; Kenan İmirzalıoğlu’nun annesi, gelininin sağlıklı beslenebilmesi için dalından topladığı meyve ve sebzeleri çiftin adresine düzenli olarak gönderiyor.

Sinem Kobal'ın Kayınvalidesi Üzerine Titriyor!

2016 yılında Cunda Adası’nda hayatlarını birleştiren Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, evliliklerinin 4. yılını geride bırakmaya hazırlanıyor. 5. yıllarına anne baba olarak girecek olan çiftin, yıl sonunda bebeklerini kucaklarına alması bekleniyor. Bu esnada salgın nedeniyle eve kapanan Sinem Kobal ise kaynanasından büyük destek görüyor. 2. Sayfa adlı magazin programının özel haberine göre; Kenan İmirzalıoğlu’nun annesi, gelininin sağlıklı beslenebilmesi için dalından topladığı sebze ve meyveleri çiftin adresine düzenli olarak gönderiyor.

Eğitim Alacak

Öte yandan, sağlıklı bir hamilelik ve kolay bir doğum için güne yoga yaparak başlayan Sinem Kobal’ın, günün ilerleyen saatlerinde pilates ve yürüyüş yaptığı öğrenildi. Önümüzdeki günlerde bir bebek hemşiresinden annelik ve bebek bakımına dair online eğitim almaya başlayacak olan Sinem Kobal, alacağı derslerle bilgilerini pekiştirmeyi planlıyor.

Kayınvalidesi Üzerine Titriyor!

Kızları Olacak

Geçtiğimiz günlerde baba olacağını açıklayan Kenan İmirzalıoğlu, aynı açıklamasında bir kız bebek beklediklerini söylemişti. Kızlarının odası için hazırlığa başladıkları öğrenilen çift, henüz isim konusunda bir görüş birliğine varamadı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.