10 Ayda 7 Ameliyat: Neva Bebek Sağlığına Kavuştu!

10 Ayda 7 Ameliyat: Neva Bebek Sağlığına Kavuştu!
28 Ocak 2021

Bağırsak hastalığı nedeniyle doğduğu günden bu yana toplam 7 kez operasyon geçiren Neva bebek sağlığına kavuştu.

Bağırsak hastalığı nedeniyle doğduğu günden bu yana toplam 7 kez operasyon geçiren Sinan Özen’in kızı Neva, son olarak Ege Üniversitesi’nde uygulanan başarılı tedaviyle sağlığına kavuştu.

Sinan Özen’in Kızı Neva Sağlığına Kavuştu

Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Sinan Özen, 2016 yılında Burcu Kartal ile evlenmişti. Geçtiğimiz yıl ikiz bebeklerini kucaklarına alan çift, kızlarına Neva oğullarına ise Sanberk ismini vermişti. Ancak Neva bebek, doğduğu günden bu yana nadir karşılaşılan bir bağırsak hastalığı ile mücadele ediyordu. Şu anda 10 aylık olan ve bu süreç içinde toplam 7 kez ameliyat olmak zorunda kalan Neva bebek, son olarak Ege Üniversitesi’nin Bağırsak Yetmezliği, Rehabilitasyon ve Uygulama Merkezi'nde (EGEBAYRUM) gerçekleştirilen başarılı bir operasyon ile sağlığına kavuştu.

10 Ayda 7 Ameliyat: Neva Bebek Sağlığına Kavuştu!

EGEBAYRUM’da Tedavi Gördü

Ege Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Necdet Budak hastanenin Bağırsak Yetmezliği, Rehabilitasyon ve Uygulama Merkezi olan EGEBAYRUM’da tedavi gören minik Neva ve ailesini ziyaret etti. Ziyaret esnasında Neva’nın tedavisinin büyük ölçüde tamamlandığını söyleyen Budak, “Sağlık çalışanlarımız ve Özen ailesiyle birlikte evladımızı sağlığına kavuşturmanın sevincini yaşıyoruz.” şeklinde açıklama yaptı. 10 aylık olan kızının toplam 7 operasyon geçirdiğini söyleyen Sinan Özen ise “Bu merkez Türkiye’de tek. Ülkemizin gururu diyebiliriz. Kısa bağırsak hastalığında en yetkin yer. Bütün çocuklara sağlık diliyorum. Darısı diğer çocukların ve ailelerin başına. Bizim tedavimiz bir süre daha devam edecek ama büyük kısmını atlattık. Konser için de rektörümüze sözümüzü verdik. Umarım en kısa sürede tekrar bir araya geliriz.” şeklinde açıklama yaptı.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.