Kızı İçin Düzenlediği Mütevazi Doğum Günü ile Gündemde!

Kızı İçin Düzenlediği Mütevazi Doğum Günü ile Gündemde!
17 Ağustos 2020

Seda Bakan, kızı Leyla için düzenlediği mütevazi doğum günü partisiyle sosyal medyada gündem oldu!

Seda Bakan Kızı İçin Düzenlediği Mütevazi Doğum Günü ile Gündemde!

Canlandırdığı komik rollerle milyonlarca insanın sevgisini kazanan Seda Bakan, uzun süredir birlikte olduğu müzisyen Ali Erel ile 6 yıl önce nikâh masasına oturmuştu. Yoğun çalışma temposu sebebiyle çocuk planını sürekli ertelediklerini belirten çift, geçtiğimiz yıl müjdeli haberi vererek bebek beklediklerini açıklamıştı. Sağlıklı bir hamileliğin ardından Maslak’taki özel bir hastanede bebeğini dünyaya getiren ünlü oyuncu, 34 yaşında annelik duygusuyla tanışmış oldu.

Herkesin Beğenisini Kazandı

Ünlü çiftin Leyla ismini verdiği kızları önceki gün 1 yaşına bastı. Aile arasında bir doğum günü kutlaması organize eden Seda Bakan, kızının pastasını kendi elleriyle yaptı. O anları sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, çok sayıda olumlu geri dönüş ile karşılaştı. Kızının doğum gününün, özellikle pastasının gösterişten uzak olmasını takdirle karşılayan sosyal medya kullanıcıları, Seda Bakan’ı kısa süre içinde günün en çok konuşulan isimleri arasına soktu.

Kızı İçin Düzenlediği Mütevazi Doğum Günü ile Gündemde!

“Sen Mükemmel Bir Annesin”

Geçtiğimiz yıl kızına 40 mevlidi okutturması ile gündeme gelen ve geleneklerimizi yaşattığı için takdir gören Seda Bakan, mütevazi yaşamıyla herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Kızının doğum gününde büyük ve pahalı bir pasta yerine kendi yaptığı pastasını borcam ile ikram eden Seda Bakan, sosyal medya kullanıcılarından olumlu tepkiler aldı.

“İyi ki doğmuş canım Leyla” notuyla kızının fotoğrafını paylaşan oyuncuya, “Sen mükemmel bir annesin.”, “Şov yok, dümdüz mis gibi doğum günü kutlaması.” şeklinde yüzlerce yorum geldi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.