Sarp Apak Baba Oldu!

Sarp Apak Baba Oldu!
07 Eylül 2018

Ünlü oyuncu Sarp Apak baba oldu!

Sarp Apak’ın eşi Bengisu Uzunöz Apak doğum yaptı! Dün gece saatlerinde Maslak’taki özel bir hastanede doğum yapan Bengisu Apak ve bebeğinin sağlıklı olduğu öğrenildi.

Sarp Apak Baba Oldu!

Sarp Apak ve Bengisu Uzunöz, geçen yıl Haziran ayında nikâh masasına oturmuştu. Barcelona’da evlenen çift, kısa bir süre sonra bebek beklediklerini açıklamıştı. Sağlıklı bir hamilelik süreci geçiren Bengisu Uzunöz doğum yaptı. 07.09.2018 saat 00.07’de bebeklerini kucağına alan çift, ilk kez anne-baba olmanın heyecanını yaşıyor.

Sarp Apak Baba Oldu!
Bengisu Uzunöz Doğum Yaptı!

Çiftin yakınlarından elde edilen bilgilere göre Bengisu Uzunöz Apak bebeğini normal doğum ile dünyaya getirdi. Bebeğin 2 kilo 930 gram doğduğu ve gayet sağlıklı olduğu öğrenildi. Bir oğlu olan Sarp Apak, bebeğine Güney ismini verdi.

Sarp Apak Baba Oldu!

Sarp Apak’tan Erkeklere Tavsiye: ‘Hanımcı Olun’

36 yaşında baba olan ünlü oyuncu Sarp Apak, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamalar ile gündeme gelmişti. Evde eşinin sözünden asla çıkmadığını söyleyen Sarp Apak, diğer erkeklere de şu tavsiyelerde bulunmuştu; ‘Şov olsun diye söylemiyorum, bildiğiniz hanımcıyım ve bundan asla gocunmuyorum. Bizim evde de böyleydi ve babamın kafası hep rahattı. Çok net söylüyorum, doğrusu bu. Eşim mutlu ise bende mutlu olurum. Bütün erkeklere hanımcılığı tavsiye ediyorum.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.