Ozan Akbaba Baba Oldu!

Ozan Akbaba Baba Oldu!
16 Temmuz 2018

Ozan Akbaba baba oldu! Bebeği ile olan ilk fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan ünlü oyuncu, fotoğrafa eklediği not ile takipçilerini duygulandırdı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizi ile yıldızı parlayan Ozan Akbaba baba oldu! Bebeği ile olan ilk fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan ünlü oyuncu, fotoğrafa eklediği not ile takipçilerini duygulandırdı.

Ozan Akbaba Baba Oldu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı ile oyunculuktaki başarısını kanıtlayan Ozan Akbaba, 2017’nin Temmuz ayında Buket Arıkan ile hayatını birleştirmişti. Evlendikten kısa bir süre sonra müjdeli haberi veren Ozan Akbaba baba olacağını açıklamıştı. Heyecanlı bekleyişin sonuna gelen çift, önceki akşam bebeklerine kavuştu. Bir oğlu olan Ozan Akbaba, bebeğine Ozan Ali ismini verdi. Oğluyla olan ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayan Ozan Akbaba’ya ünlü dostlarından da tebrik mesajları gelmeye devam ediyor.

Ozan Akbaba Baba Oldu!

Ozan Akbaba Oğlu ile Olan İlk Karesini Paylaştı

Ozan Akbaba, oğluyla olan ilk karesini şu notla yayınladı: ‘Hoş geldin oğlum.  Bu tarih, doğduğun tarih Ozan Ali’m. İçinde doğruların da yanlışların da bolca olduğu, naçizane ruhumuzun bir nefeslik ömrüne yeni bir nefes kattığın ve hayatımıza girdiğin için sana ne kadar teşekkür etsek az…  Annen çok sabırlı, güçlü bir kadın. Senden tek isteğim olacak, anneni çok sev.. Çünkü onu seversen, dünyayı seversin, hayatı, yaşamayı seversin. Anneni seversen, insanı, hayvanı, bitkiyi, doğayı, güzelliği, uyumu, içinde güzellik barındıran her şeyi çok seversin. Anneni çok sev. Tüm yanlışlarımıza rağmen bizi çok sev Ozan Ali. Baban…’

Ozan Akbaba Baba Oldu!

Çiftin Bebek Beklediğini İlk Oktay Kaynarca Açıklamıştı

Mutlu çiftin bebek beklediğini, Ozan Akbaba’nın set arkadaşı Oktay Kaynarca açıklamıştı. Buket Arıkan, Ozan Akbaba ve kendisinin olduğu fotoğrafı üç buçuk açıklaması ile paylaşan Kaynarca, çiftin bebek beklediğinin sinyalini vermişti. Oktay Kaynarca’nın paylaşımından birkaç gün sonra Ozan Akbaba açıklama yapmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.