Öyle Bir Şeye Aşerdi ki...

Öyle Bir Şeye Aşerdi ki...
11 Şubat 2019

İkiz bebeklerinin doğumunu iple çeken Pelin Akil, önceki gün aşerdiği şeyle herkesi şaşkına çevirdi!

Hamileliğinin 7. ayını geride bırakmaya hazırlanan Pelin Akil’in, ikizlerini kucağına almasına sayılı günler kaldı. Oldukça keyifli bir gebelik süreci geçiren ünlü oyuncu, önceki gün öyle bir şeye aşerdi ki tüm takipçileri şaştı kaldı!

Öyle Bir Şeye Aşerdi ki...

Meslektaşı Anıl Altan ile 2016 yılında nikâh masasına oturan Pelin Akil, hamile olduğunu birkaç ay önce duyurmuştu. Üstelik sosyal medya hesabından ikiz bebek beklediğini açıklayan oyuncu, sevenlerine çifte mutluluk yaşatmıştı. İki bebeğinin de kız olduğu öğrenilen Pelin Akil, önceki gün öyle bir şeye aşerdi ki, tüm sevenlerini şaşırttı!

Öyle Bir Şeye Aşerdi ki...

Beyaz Sabuna Aşeriyor!

Sosyal medyada fenomen bir isim olan Pelin Akil, hamileliği boyunca da sosyal medyayı aktif kullanmaya devam edip, takipçileriyle bol bol fikir alışverişi yapıyor. Önceki gün çektiği videoda sabuna aşerdiğini söyleyen Akil, şu sıralar banyodan çıkamaz oldu! Sabun yememek için kendini zor tuttuğunu söyleyen ünlü oyuncu, ‘Sürekli banyoya gidip beyaz sabun kokluyorum.’ şeklinde bir açıklama yaptı. Anneannesinin de zamanında aynı durumu yaşadığını belirten Akil, şu sıralar bol bol banyonun yolunu tutuyor!

Öyle Bir Şeye Aşerdi ki...

Domuz Gribi Olmuştu

Hamileliğinin 5. ayında domuz gribine yakalanan Pelin Akil, 3 gün hastanede tedavi görmüştü. Ateşi zor düşürülen ünlü oyuncu, şu an sağlığına tamamen kavuşmuş durumda.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.