30. Haftaya Özel Poz!

30. Haftaya Özel Poz!
17 Ocak 2019

İnadına Aşk adlı dizi ile adını geniş kitlelere duyuran Nilay Duru, hamileliğinin 30. haftasını geride bıraktı.

En son Bizim Hikâye adlı dizide rol alan Nilay Duru, hamileliğinin sonuna doğru yaklaşıyor. Gebeliğinin başından beri sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü oyuncu, 30. haftaya özel aşağıdaki fotoğrafı yayınladı.

Nilay Duru Hamile

Oyuncu Nilay Duru, uzun süredir sevgili olduğu Emrah Kıyan ile geçtiğimiz sene hayatını birleştirmişti. Evliliklerinin üzerinden çok geçmeden müjdeli haberi duyuran mutlu çift, ailelerine yeni üyenin katılacağını açıklamıştı. Oldukça sağlıklı bir hamilelik süreci geçiren Nilay Duru, gebeliğinin sonuna yaklaştı. Önceki gün ‘Kuzucuğunu gören bir anneş’ notuyla, 30. haftaya özel poz paylaşan Nilay Duru’nın fotoğrafı, kısa süre içinde hayranlarından binlerce beğeni ve yorum aldı.

30. Haftaya Özel Poz!

Bebeğinin Cinsiyeti Belli

İnadına Aşk dizisiyle adını duyuran 28 yaşındaki Nilay Duru’nun bebeğinin cinsiyeti öğrenildi. Bir kız bebek bekleyen çift, ilk kez anne-baba olacak.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.