• gebe.com
  • /
  • Bebeğinizi Daha Rahat Taşımak İçin Alternatifler

Bebeğinizi Daha Rahat Taşımak İçin Alternatifler

Bebek taşıma araçları ile anneler artık daha fazla rahat!

Bebeğinizi Daha Rahat Taşımak İçin Alternatifler

Bebek sahibi olmak büyük bir sorumluluk ister. Anne ve babalar çoğu zaman kendine kişisel zaman ayırmaz ve vakitlerini bebeğine göz kulak olmakla geçirir. Özellikle anneler bazen ev işlerini yaparken bile tereddüt yaşar. 'Acaba bebeğim uyandı mı?' gibi sorular hep aklından geçer. Evet, anneler söz konusu bebekleri olduğunda çok hassastır. Yalnız bu hassasiyeti bir nebze olsun rahatlatacak güvenli bebek taşıma araçları mevcut. Neler mi?

Puset

puset   

Oldukça kullanışlı olan pusetler, bebeklerin tüm rahatı için tasarlanmış gibi. Uyku vakti geldiğinde mışıl mışıl uyuyabileceği yumuşaklık ve en önemlisi emniyetli oluşuyla annenin bebeğini taşıyabilmesi için en iyi alternatiflerden.  

Bebek taşıma şalı

  bebekler nasıl taşınır 

Bebek ve anne arasında doğumdan hemen sonra bir duygusal bağ oluşur. Bebek bundan sonraki süreçlerde annesinden ayrılmak istemez. Bu nedenle bebek taşıma şalları hem bebeğinizin huzuru hem de sizin rahatınız için biçilmiş kaftan!

Kangurular

puset 

Bebeğin kanguruda taşınması, onun omurilik sistemi için en doğru duruş şekillerinden biridir. Bu nedenle bebeğinizi taşırken kangurulara da bir şans verebilirsiniz.  

Oto koltuğu

bebekler için taşıma araçları 

En önemlisi oto koltuğudur. Bebekler için yolculukların daha güvenli geçmesini sağlamak için her ebeveynin sahip olması gerekir.  

Bebek arabası

bebek arabası 

En yaygın kullanılan taşıma araçlarından biri de şüphesiz ki bebek arabalarıdır. Bebeğin rahatı dışında annenin de konforunu önemli ölçüde sağlar.    

       

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Saadettin 1. Dinin mutluluğu.2. Dini uğurlu, kutlu kılan.