​​​​​Merve Özbey’den Bebek Müjdesi!

​​​​​Merve Özbey’den Bebek Müjdesi!
24 Ağustos 2020

Merve Özbey bebek beklediklerini açıkladı!

Geçtiğimiz günlerde hamile olduğu iddia edilen Merve Özbey, Çeşme’de sahneye çıkmadan önce bebek beklediğini doğruladı!

Merve Özbey Hamile!

Merve Özbey, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Kenan Koçak ile Şubat ayında hayatını birleştirmişti. Her fırsatta anne olmak istediğini ve en az 4 çocuk sahibi olmayı hayal ettiğini söyleyen Merve Özbey’in, geçtiğimiz haftalarda hamile olduğu iddia edilmişti. Bir magazin programında dile getirilen iddia sonrası, Çeşme’de sahne almadan önce magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan şarkıcı, bebek beklediğini doğruladı!

“Büyülü Bir Süreç”

Uçankuş adlı magazin sitesinin haberine göre, Çeşme’de sahne almadan önce magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Merve Özbey, hamile olduğunu doğruladı. Bunun çok büyülü ve özel bir süreç olduğunu söyleyen Özbey, haberin beklediğinden erken duyulduğunu belirtti. Konuyla ilgili fazla konuşmak istemediklerini belirten ünlü şarkıcı, kendisini seven herkesten dua etmelerini beklediğini söyledi.

​​​​​Merve Özbey’den Bebek Müjdesi!

3 Aylık Hamile

Yaklaşık 7 ay önce iş insanı Kenan Koçak ile evlenen Merve Özbey’in 3 aylık hamile olduğu öğrenildi. Bebeğinin cinsiyeti de belli olan ünlü şarkıcı, konuyla ilgili fazla açıklama yapmak istemediğini belirtti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.