Kızına Verdiği İsmi Açıkladı!

Kızına Verdiği İsmi Açıkladı!
26 Ekim 2020

Geçtiğimiz hafta kızını dünyaya getiren Sinem Kobal'ın, bebeğine Lalin ismini verdiği öğrenildi. Peki, Lalin ne demek?

Kenan İmirzalıoğlu – Sinem Kobal çifti, geçtiğimiz hafta kızlarına kavuşmuştu. Anne baba olmanın heyecanını yaşayan çiftin, doğumdan sonra kızlarına Lalin ismini verdikleri öğrenilmişti. Peki, Lalin ne demek? Lalin isminin anlamı nedir? Detaylar yazımızda…

Sinem Kobal Doğum Yaptı

Selena dizisiyle kariyerinde önemli bir dönüm noktası yaşayan Sinem Kobal, meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile 2016 yılında hayatını birleştirmişti. Cunda Adası’nda evlenen ünlü çift, geçtiğimiz hafta ilk kez anne baba olmanın heyecanını yaşadı. Taksim’deki özel bir hastanede 21 Ekim Çarşamba günü doğum yapan Sinem Kobal, hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çok heyecanlı olduğunu belirten Kobal’ın ilk açıklaması “Her şey çok güzel geçti. Benim ve bebeğimizin sağlığı yerinde.” oldu.

Kızına Verdiği İsmi Açıkladı!

Normal Doğum Yaptı

Suda doğum yaptığı haberlerini yalanlayan Sinem Kobal, sağlıklı bir normal doğum süreci yaşadığını belirtti. Eşi Kenan İmirzalıoğlu ise basın mensuplarına teşekkür ederek “Buraya kadar gelmişsiniz, sağolun. Allah isteyen herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Çok güzel bir duyguydu. Doğuma da girdim, her an Sinem’in yanındaydım.” sözleriyle mutluluğunu paylaştı. Basında çıkan “Hastanenin bir katını kapattılar.” haberlerine de açıklık getiren oyuncu, “Aslı astarı yok. Pandemi sebebiyle hastane hangi şartları aldıysa onlara uyduk. Zaten eş dost ziyarete gelemedi, pandemi sebebiyle yalnızca aileden birkaç kişi vardı.” dedi.

Kızına Verdiği İsmi Açıkladı!

Lalin Ne Demek?

Sağlıklı bir şekilde kızını kucağına alan Sinem Kobal’ın bebeğine Lalin ismini verdiği öğrenildi. Ünlü çiftin Lalin ismini tercih etmesinden sonra, Lalin’in anlamı da merak edilir oldu. Peki, Lalin ne demek? Türkçe, Arapça ve Farsça kökenli olduğu bilinen Lalin, kırmızı renkli olan anlamına geliyor. Aynı zamanda yakut kırmızısını ifade etmek için de kullanılıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.