Murat Yıldırım – İmane Elbani Çiftinden Acı Haber

Murat Yıldırım – İmane Elbani Çiftinden Acı Haber
06 Ağustos 2019

Magazin kulislerinde İmane Elbani hamile mi değil mi diye tartışılırken, ünlü çiftten üzücü bir haber geldi. 3 aylık bebeğinin kalbi duran Elbani, apar topar operasyona alındı.

Murat Yıldırım ve 3 aylık hamile eşi İmane Elbani’den acı haber geldi.  Bebeğinin kalbinin durması sebebiyle apar topar hastaneye kaldırılan İmane Elbani, ne yazık ki bebeğini kaybetti.

İmane Elbani Bebeğini Kaybetti

‘Kim Milyoner Olmak İster?’ adlı yarışma programının başarılı sunucusu Murat Yıldırım, 3 yıl önce İmane Elbani ile hayatını birleştirmişti. Fas geleneklerine uygun bir şekilde gerçekleştirilen görkemli düğün, uzun bir süre magazin gündemini meşgul etmişti. Evlendikleri günden bu yana ailelerinden ve hayranlarından bebek konusunda baskı gören çiftten, önceki gün ne yazık ki üzücü bir haber geldi.

Murat Yıldırım – İmane Elbani Çiftinden Acı HaberBebeğinin Kalbi Durdu

2016 yılında görkemli bir törenle dünyaevine giren Murat Yıldırım ve İmane Elbani, geçtiğimiz aylarda doktorlarından aldıkları haberle büyük bir mutluluk yaşamıştı. Bir bebek sahibi olmaya hazırlanan çift, bu güzel haberi aileleri dışında kimseye duyurmamıştı. Ancak önceki gün fenalaşan ve apar topar hastaneye kaldırılan İmane Elbani, bebeğinin kalbinin durduğunu öğrendi.

‘Hayırlısı Allah’tan’

Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede operasyona alınan Elbani, çıkışta magazin muhabirleri tarafından görüntülendi. Üzüntüsü yüzüne yansıyan ve konuşmak istemeyen Elbani ‘Hayırlısı Allah’tan’ demekle yetindi.

Murat Yıldırım – İmane Elbani Çiftinden Acı Haber

İmane Elbani, son olarak eşi Murat Yıldırım ile birlikte hamilelik haberlerine açıklık getirmişti. Haberi yalanlayan Elbani; ‘Ne yazık ki doğru bir duyum değil. Ama ilk fırsatta çocuk sahibi olmak istiyoruz. Böyle güzel bir haberi zaten sizden saklamayız.’ şeklinde açıklama yapmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.