Hande Erçel’in Bebek Heyecanı!

Hande Erçel’in Bebek Heyecanı!
25 Haziran 2019

Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel hamile!

Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel hamile! Şu sıralar eşi ile Kalem Adası’nda tatil yapan Gamze Erçel, yavaş yavaş belirginleşen karnı ile ilk hamile pozunu verdi. Güzel haberi aldıktan sonra kız kardeşini hediyelere boğan Hande Erçel ise yeğeni için şimdiden kesenin ağzını açmış durumda.

Gamze Erçel Hamile!

3 senedir aşk yaşadığı Caner Yıldırım ile geçen sene nişanlanarak evlilik yolundaki ilk adımını atan Gamze Erçel, geçtiğimiz Nisan ayında nikâh masasına oturmuştu. Annesini kaybettiği için evliliği bir süre erteleyen Erçel’e, nikâhında Murat Dalkılıç ve Burcu Özberk şahitlik yapmıştı. Evliliğin üzerinden çok geçmeden güzel haberi sosyal medya hesabından paylaşan Gamze Erçel, hamile olduğunu şu sözlerle duyurmuştu: ‘Küçük bir sürprizimiz var. Yani, şimdilik küçük… İnanılmaz heyecanlı ve sabırsızız. Çünkü anne ve baba oluyoruz!’

Hande Erçel’in Bebek Heyecanı!

İlk Pozunu Verdi

Gebeliğinde 14. haftayı geride bırakan Gamze Erçel, şu sıralar eşi Caner Yıldırım ile Kalem Adası’nda tatil yapıyor. İyice belirginleşen karnını tutarak verdiği pozu ‘Küçük bebek büyüyor’ notu ile paylaşan Gamze Erçel, çok sayıda beğeni ve ‘Maşallah’ yorumu aldı.

Hande Erçel’in Bebek Heyecanı!

Hande Erçel Teyze Oluyor

Teyze olmaya hazırlanan Hande Erçel ise, şimdiden yeğeni için kesenin ağzını açmış durumda. Kız kardeşini hediyelere boğan Hande Erçel, yıl sonunda yeğenine kavuşacak.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.