Athena Grubunda Amcalık Heyecanı: Hakan Özoğuz Baba Oldu!

Athena Grubunda Amcalık Heyecanı: Hakan Özoğuz Baba Oldu!
22 Şubat 2018

Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz baba oldu!

Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz baba oldu! 2015 yılında Selin Cinnamon ile evlenen Hakan Özoğuz, bu mutlu haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerine duyurdu.

Hakan Özoğuz Baba Oldu!

Athena grubunun solisti Gökhan Ozoğuz, bundan 4-5 ay önce ikiz kardeşi Hakan Özoğuz'un baba olacağını müjdelemişti. O sıralar O Ses Türkiye adlı yarışmada jüri koltuğunda oturan Hakan Özoğuz, Almanya'da yaşayan eşini yalnız bırakmak istemediği için yarışmayı yarıda bırakarak eşinin yanına dönmüştü. Ünlü çiftten müjdeli haber ise geçtiğimiz günlerde geldi. Sinem ve Hakan Özoğuz çifti, heyecanlı bekleyişlerinin ardından bebeklerine kavuştu.

Athena Grubunda Amcalık Heyecanı: Hakan Özoğuz Baba Oldu!
Haberi sosyal medya hesabından veren Hakan Özoğuz, 'Tarifi imkânsız... İki dakika kucağımızda tuttuğumuzda kolumuz ağrırken, aylarca karınlarında taşıyan annelerin hakkı nasıl ödenir?' cümleleri ile mutluluğunu sevenleriyle paylaştı.

Mayıs 2015'te Berlin'de evlenen Selin- Hakan Özoğuz, nikâhtan 1 ay sonra Türkiye'de düğün yapmıştı. İlk kez anne-baba olmanın heyecanını yaşayan çiçeği burnunda ebeveynler, bebeğin ismine dair henüz bir açıklama yapmadı.

Abisi Gökhan Özoğuz'un 3 Çocuğu Olduğunu Biliyor muydunuz?

Özel hayatını kameralardan uzak yaşamayı tercih eden ve ekranlarda sürekli çocuksu halini görmeye alıştığımız Gökhan Özoğuz'un 3 çocuk sahibi olduğunu biliyor muydunuz? Melis Ülken ile olan evliliğinden 2012 yılında dünyaya gelen Ayşe Derya adında bir çocuğu olan Gökhan'ın geçtiğimiz sene de ikizleri dünyaya gelmişti.

Diğer magazin haberlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Nabia Yerden çıkıp fışkıran, kaynayan, akan.
Erkek Bebek İsimleri
Rabbani 1. Tanrı´yla ilgili, Tanrısal. 2. Kendini olanca gücüyle Tanrı’ya veren.