Anne Kızın Alışveriş Keyfi!

Anne Kızın Alışveriş Keyfi!
21 Aralık 2018

Yaklaşık 2 ay önce doğum yapan Gizem Hatipoğlu, kızı Lila ile alışverişe çıktı.

Geçtiğimiz aylarda doğum yapan Gizem Hatipoğlu, kızı Lila ile alışveriş turunda görüntülendi!

Gizem Hatipoğlu Kızı Lila ile Alışverişte!

‘Var mısın Yok musun?’  adlı yarışma programı ile tanınan, daha sonra kariyerine sunuculuk yaparak devam eden Gizem Hatipoğlu, aynı programda yarışmacı olarak yer alan Hakan Hatipoğlu ile 2011 yılında nikâh masasına oturmuştu. Evlendikleri günden beri özellikle ailelerinden bebek baskısı gören çift, müjdeli haberi bahar aylarında duyurmuştu. O sıra eşi Survivor’da yarışan Gizem Hatipoğlu, Hakan Hatipoğlu’na harika bir sürpriz hazırlayarak bebekleri olacağını açıklamıştı. Oldukça keyifli geçen 9 ayın sonunda bebeklerini kucağına alan çift, önceki gün kızlarıyla bir alışveriş merkezinde görüntülendi.

Anne Kızın Alışveriş Keyfi!

'Yüzü Gözüksün İstemiyoruz'

2 ay önce kızlarını kucağına alan Gizem ve Hakan Hatipoğlu çifti, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. İlk kez kızı ile dışarıda görüntülenen Gizem Hatipoğlu, hem bebeği hem de kendisi için bol bol alışveriş yaptı. Kendilerinden poz isteyen gazetecilere ‘Flaş bebeğin gözlerini rahatsız eder, hem de şimdiden yüzü gözüksün istemiyoruz.’ diyen Hatipoğlu, daha sonra alışverişe kaldığı yerden devam etti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl