• gebe.com
  • /
  • Gizem Hatipoğlu Hamile mi?

Gizem Hatipoğlu Hamile mi?

Bodrumda tatil yaparken görüntülenen ünlü sunucu Gizem Hatipoğlu'nun hamile olabileceği iddia edildi.

Gizem Hatipoğlu Hamile mi?

Hakan Hatipoğlu ile Var mısın Yok musun? Programında tanışarak dünya evine giren  Gizem Hatipoğlu'nun hamile olduğu iddia edildi. Basında çıkan haberlere göre, Bodrum'da eşi Hakan Hatipoğlu ile tatil yaparken görüntülenen Hatipoğlu'nun göbeğindeki şişlik, Gizem Hatipoğlu hamile mi? Şeklindeki haberlere neden oldu.

Gizem Hatipoğlu Hamile mi?

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da tatil yaparken görüntülenen Hatipoğlu çiftinin yazın ve güneşin tadını çıkardıkları görülürken, Gizem Hatipoğlu'nun göbeğinde oluşan şişliğin akıllara hamile olma ihtimalini getirdiği ifade edildi.   

gizem hatipoğlu hamile mi  

Sunucu çift Objektiflere Takıldı

Var mısın, Yok musun? Yarışma programı ile ünlenen daha sonra, Survivora katılan ve magazin programında sunuculuk yapan çift, Bodrum'da uzun süredir tatil yapan ünlüler arasında yer alıyor. Önceki gün, akşam saatlerinde muhabirlerin objektiflerine takılan Hatipoğlu çiftinin arkadaşlarıyla birlikte uzun uzun sohbet ettikleri edinilen bilgiler arasında.        

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Cahide Çok çalışan, çaba gösteren kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl