Gizem Hatipoğlu Bebeği İçin Hazırlıklara Başladı!

Gizem Hatipoğlu Bebeği İçin Hazırlıklara Başladı!
26 Haziran 2018

Hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda açıklayan Gizem Hatipoğlu, bebeği için hazırlıklara başladı bile!

Gizem Hatipoğlu hamile olduğunu geçtiğimiz haftalarda açıklamıştı. Büyük bir sürprizle eşi Hakan Hatipoğlu’na hamile olduğunu açıklayan Gizem Hatipoğlu bebeği için hazırlık yapmaya çoktan başladı!

Gizem Hatipoğlu Bebeği İçin Hazırlıklara Başladı!

Geçtiğimiz yıllarda Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var mısın Yok musun adlı yarışma programında tanışan ve zamanla arkadaşlıkları aşka dönüşen Hakan – Gizem Hatipoğlu, 2011 yılında nikâh masasına oturmuştu. Yaklaşık 7 yıldır hem ailelerinden hem de hayranlarından bebek yapmaları konusunda baskı gören çift, nihayet geçtiğimiz ay bebek beklediklerini müjdelemişti. Hem de büyük bir sürprizle!

Gizem Hatipoğlu Bebeği İçin Hazırlıklara Başladı!

Hamileliğinin 5. Ayında

Hamileliğinin 5 ayını geride bırakan Gizem Hatipoğlu, bebeği için hazırlık yapmaya başladı bile! Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından bebeği için aldığı onlarca kıyafeti paylaşan Gizem Hatipoğlu, heyecanla anne olacağı günü bekliyor. Eşi Hakan Hatipoğlu’nun da Survivor’dan ayrılıp Türkiye’ye dönmesiyle hazırlıklara hız veren ünlü çiftin, Ekim ayında bebeklerine kavuşması bekleniyor. Gizem – Hakan Hatipoğlu çiftinin bir kızları olacak!

Gizem Hatipoğlu Bebeği İçin Hazırlıklara Başladı!

Büyük Bir Sürprizle Eşine Hamile Olduğunu Açıklamıştı!

Gizem Hatipoğlu, eşi Hakan’a hamile olduğunu büyük bir sürprizle açıklamıştı. Survivor adasında yarışmayı kazanan ve ödül için 1,5 günlüğüne Türkiye’ye gelen Hakan Hatipoğlu, kızı olacağını o ödül sayesinde öğrendi. Balonlarla dolu bir kutuyu açan Hakan Hatipoğlu, önce bebeğinin ultrason görüntüsünü gördü. Daha sonra içinde pembe pulların olduğu bir balonu patlatan Hakan Hatipoğlu bebeğinin cinsiyetini de öğrenmişti. Oldukça duygusal anlar yaşayan çift, ekran karşısındaki izleyicilere de duygu dolu anlar yaşatmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.