Örnek Davranışı Sevenlerinden Tam Not Aldı!

Örnek Davranışı Sevenlerinden Tam Not Aldı!
27 Mart 2019

Doğum yapmasına çok az bir zaman Fahriye Evcen, oğlu Karan için yaptığı örnek davranışla sevenlerinden tam not almayı başardı!

Hamileliğinin son ayına giren Fahriye Evcen, oğlu Karan için Beykoz’da 300 ağaçlık özel bölge oluşturdu. Doğaya katkıda bulunan ve çocuğuna eşsiz bir miras bırakan Fahriye Evcen, bu örnek davranışıyla hayranlarının takdirini topladı.

Sevenlerinden Tam Not Aldı

Geçtiğimiz haftalarda doğmamış bebeğine sosyal medya hesabı açtığı için eleştirilen Fahriye Evcen, bu hafta yaptığı bir hareketle hayranlarının takdirini kazandı. Beykoz’da oğlu için 300 ağaçlık bir bölge oluşturan Fahriye Evcen, doğaya katkıda bulunduğu için sevenlerinden tam not aldı. Bu anlamlı hareketi ile sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasına giren Fahriye Evcen, oğlu Karan’a eşsiz bir miras bırakmış olacak.

Örnek Davranışı Sevenlerinden Tam Not Aldı!

Fahriye Evcen Doğumu İstanbul’da Yapacak

2 yıl önce meslektaşı Burak Özçivit ile nikâh masasına oturan Fahriye Evcen, doğum için geri sayıma başladı. Hamileliğinin son ayında olan ünlü oyuncu, neredeyse tüm hazırlıklarını tamamladı. Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede doğumu gerçekleşecek olan Fahriye Evcen, bebeği için evini baştan aşağı yenilemişti.

Örnek Davranışı Sevenlerinden Tam Not Aldı!

1 Milyon TL’ye Evet Dedi!

Hamileliği nedeniyle uzun süredir ekranlardan uzak duran Fahriye Evcen, yeniden hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Eşi ile birlikte Ortadoğu’da geniş bir hayran kitlesine sahip olan Fahriye Evcen, Dubai merkezli Diwan Videos şirketi ile anlaşma imzaladı. Son yıllarda ünlüler arasında oldukça popüler hale gelen internette kanal açma modasına uymaya hazırlanan Fahriye Evcen, açtığı kanalda özel hayatından, hamileliğine kadar hakkında merak edilenleri yanıtlayacak. Şirketin genel müdürü Michel Chahda, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla işbirliğini duyurdu. Bunun karşılığında şirketten 1 milyon TL aldığı öğrenilen ünlü oyuncu, kanalına alacağı reklamlarla da servetine servet katacak.

Örnek Davranışı Sevenlerinden Tam Not Aldı!

Ortadoğu’da Yıldızları Giderek Parlıyor

Ortadoğu’da oldukça popüler olan Burak Özçivit de geçtiğimiz aylarda Kuveyt ve Katar’daki şirketlerle reklam anlaşması yapmıştı. Kuveyt’teki ünlü bir bankanın reklam yüzü olan Burak Özçivit, bunun karşılığında şirketten 3 milyon TL almıştı. Doha’daki bir otelin reklamında da yer alan ünlü oyuncu, 2,5 milyon TL’ye ‘evet’ demişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.