Fahriye Evcen O İddiaları Doğruladı!

Fahriye Evcen O İddiaları Doğruladı!
02 Kasım 2018

Fahriye Evcen hamile mi değil mi diye merak edilirken, ünlü oyuncudan nihayet müjdeli bir açıklama geldi!

Bir süre önce hakkında hamilelik iddiaları çıkan, ancak iddialar karşısında sessizliğini koruyan Fahriye Evcen, hamile olduğunu sonunda itiraf etti!

Fahriye Evcen Hamile!

Türkiye’nin en beğenilen çiftlerinden biri olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 2017 yılının yaz aylarında oldukça görkemli bir törenle dünyaevine girmişti. 3,5 yıllık ilişkilerinin ardından nikâh masasına oturan çift, evlendikten sonra ara ara bebek haberleriyle gündeme gelse de hiçbir zaman konuyla ilgili açıklama yapmamışlardı. En son Hürriyet Gazetesi’nin yazarlarından İsmail Bayrak, Fahriye Evcen’in hamile olduğunu iddia etmişti. Konuyla ilgili yine açıklama yapmayan Fahriye Evcen, önceki gün ailelerine yeni bir üyenin katılacağını resmen açıkladı!

Fahriye Evcen O İddiaları Doğruladı!

Fahriye Evcen Bebek Haberlerini Doğruladı!

Eşi Burak Özçivit ile önceki gün Arnavutköy’deki bir mekândan çıkarken görüntülenen Fahriye Evcen’e, magazin muhabirlerinin ilgisi yoğun oldu. Hamile olduğunu açıklayan Fahriye Evcen, gebeliği ile ilgili de açıklamalar yaptı. Daha önce kokuya karşı aşırı hassasiyeti olduğu ve bu nedenle eşine parfüm kullanma yasağı getirdiği öne sürülen Evcen, ‘Tabii ki bazı hassasiyetler oluyor her hamilelikte olduğu gibi ama her şey doğalında nasılsa öyle ilerliyoruz.’ dedi.

‘Kimseden Tavsiye Almıyorum’

Çok heyecanlıolduğunu belirten Fahriye, ‘Mutluyuz, heyecanlıyız, tarifi olmayan çok güzel bir duygu’ cümleleriyle duygularını dile getirdi. Bu süreçte kimseden tavsiye almadığını söyleyen başarılı oyuncu, ‘Bu süreçte hiç kimseden tavsiye almıyorum. Kitap da okumuyorum. Zaten her şeyi hissediyorsunuz.’ dedi.

Fahriye Evcen O İddiaları Doğruladı!

‘Daha Aşermeler Başlamadı’

Yaklaşık 3 aylık hamile olan Fahriye Evcen bebeğinin cinsiyetinin henüz belli olmadığını söyledi. Henüz aşermelerinin de başlamadığını söyleyen ünlü oyuncu ‘Daha aşermelerim başlamadı. Ama ilerleyen zamanlarda Burak’ı buralarda görebilirsiniz.’ Şeklinde açıklama yaptı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.