Engin & Beyza Hepileri Çiftinden 8. Ay Pozu!

Engin & Beyza Hepileri Çiftinden 8. Ay Pozu!
28 Eylül 2018

8 aylık hamile olan Beyza Hepileri, eşi Engin Hepileri ile birlikte gebeliğinin 8. ayında mükemmel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

2015 yılında Beyza Şekerci ile nikâh masasına oturan Engin Hepileri baba olmak için gün sayıyor! Hamileliğin son günlerinde eşi ile fotoğraf çekimi gerçekleştiren ünlü oyuncu, o kareleri sosyal medya hesabından 8. ay notu ile paylaştı.

Engin & Beyza Hepileri Çiftinden 8. Ay Pozu!

Kampüsistan, Yaprak Dökümü ve İntikam gibi başarılı dizilerde rol alarak adını duyuran Engin Hepileri, 2015 yılında oyuncu Beyza Şekerci ile evlenmişti. Ailelerini genişletme kararı alan çift, birkaç ay önce bebek beklediklerini yakınlarına duyurmuştu. Artık geri sayıma başlayan ve son hazırlıkları tamamlamaya başlayan mutlu çift, doğum öncesinde bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

Engin & Beyza Hepileri Çiftinden 8. Ay Pozu!

Bu özel anları, eşi Beyza Hepileri sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı. Fotoğrafa eklediği notta eşine övgü dolu sözler yazan Beyza Hepileri; ’Kelimelerin düğümlendiği, duygularımı en yoğun hissettiğim şu günlerde, sana daha da aşık oluyorum. Kalbim dolup taşıyor. İçimde atan yüreğin babası, seni çok seviyorum.  Şükürler olsun, Allah seni başımızdan eksik etmesin.’ cümlelerine yer verdi.

Engin & Beyza Hepileri Çiftinden 8. Ay Pozu!

Çiftin Bir Oğlu Olacak

Şu sıralar anne – baba olacak olmanın heyecanını yaşayan Engin & Beyza Hepileri çiftinin oğulları olacak. Bebeklerinin ismine de karar veren mutlu çift, oğullarına ‘Can’ ismini verecek.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.