40Yaşındaki Ece Vahapoğlu'ndan Sürpriz Haber!

40Yaşındaki Ece Vahapoğlu'ndan Sürpriz Haber!
11 Aralık 2018

Ünlü gazeteci Ece Vahapoğlu hamile olduğu açıkladı!

Başarılı gazeteci Ece Vahapoğlu hamile olduğunu açıkladı! Güzel haberi sosyal medya hesabından paylaşan Vahapoğlu, bebeğinin 8 haftalık olduğunu bildirdi.

Ece Vahapoğlu Hamile!

Çeşitli kanallarda hazırlayıp sunduğu programlar ile tanıdığımız gazeteci Ece Vahapoğlu, 3 yıllık birlikteliğin ardından Boyner Holding yönetim kurulu üyesi Ümit Boyner’in kardeşi Cihan Alpay ile hayatını bileştirmişti. Ağustos ayında İstanbul görkemli bir düğün töreni ile dünya evine giren çift, dün (11.12.18) hayırlı haberi müjdeledi. Ece Vahapoğlu hamile!

40Yaşındaki Ece Vahapoğlu'ndan Sürpriz Haber!

‘Kalbim 8 Haftalık Bebeğimiz İçin Atıyor’

Geçtiğimiz yaz Cihan Alpay ile evlenen gazeteci Ece Vahapoğlu hamile olduğunu açıkladı! Sosyal medya hesabından karnını tuttuğu fotoğrafı paylaşarak güzel haberi duyuran başarılı gazeteci, fotoğraf açıklamasına ‘Bebeğimiz, artık kalbim 8 haftalık bebeğimiz için de atıyor. Sağlıkla, mutlulukla…’ notunu ekledi. 40 yaşındaki Vahapoğlu, ilk kez anne olacak.

Diğer magazin haberlerimizi okuma için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.