• gebe.com
  • /
  • Çiğdem Koç Doğum Yaptı! Peker Açıkalın 3. Kez Baba Oldu

Çiğdem Koç Doğum Yaptı! Peker Açıkalın 3. Kez Baba Oldu

Geçtiğimiz gün hamile olduğunu duyurduğumuz Çiğdem Koç doğum yaptı! Ünlü oyuncu Peker Açıkalın 3. kez baba oldu.

Geçtiğimiz gün 3. kez baba olmasına sayılı saatler kaldığını açıklayan Peker Açıkalın, bebeğini kucağına aldı, Çiğdem Koç doğum yaptı! Ünlü oyuncu, mutlu haberi sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla duyurdu.

Çiğdem Koç Doğum Yaptı! Peker Açıkalın 3. Kez Baba Oldu

Başarılı oyuncu Peker Açıkalın, uzun süredir birlikte olduğu Çiğdem Koç ile bebek sahibi olacaklarını geçtiğimiz gün açıklamıştı. Doğuma sayılı saatler kaldığını dile getiren oyuncu, bebeğini kucağına aldı! Sosyal medya hesabından, doğumdan sonra çekilen fotoğraflarını paylaşan 55 yaşındaki oyuncu, duygusal bir not ile bebeğinin doğumunu kutladı. Daha önceki evliliklerinden Narin Şeker ve Yakut Perim adını verdiği iki kızı bulunan Peker Açıkalın’ın bu kez bir oğlu oldu. Ünlü çift, bebeklerine Enver Peker ismini verdi.

Oğullarına Enver Peker İsmini Verdiler

Çiğdem Koç’un doğum yaptığını İnstagram hesabından açıklayan Peker Açıkalın, müjdeli haberi şu sözlerle duyurdu; ‘Ve merhaba, bu film gibi dünyaya oğlumuz Enver Peker hoş geldi, sefa getirdi. Belki bir gün, bu dünyadaki tüm kötülükleri o bitirecek, belli mi olur? Oğlumuz bize yepyeni bir yaşam sevinci ve azmi verdi. Annesi ve babası olarak sevenlerimize de güzel dilekleri ve sağlık duaları için teşekkür ederiz.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol