Buse Varol’un Bebeği Kendisini Gösterdi!

Buse Varol’un Bebeği Kendisini Gösterdi!
03 Ekim 2018

Yaklaşık 5 aylık hamile olan Buse Varol’un bebeği kendisini iyice gösterdi!

Buse Varol’un Bebeği Kendisini Gösterdi!

Buse Varol, Mayıs ayında Alişan ile nikâh masasına oturmuştu. Oldukça görkemli bir törenle dünya evine giren çiftin düğününe, ünlüler dünyasından da birçok isim katılmıştı. Nikâhtan kısa bir süre sonra hayırlı haberi paylaşan çift, bebek beklediklerini açıklamıştı. Çektikleri bir videoyu sosyal medya hesaplarından paylaşarak ailelerinin genişleyeceğini duyuran çiftin bebeklerine kavuşmalarına az kaldı! Yaklaşık 5 aylık hamile olan Buse Varol, önceki gün eşi Alişan ile çekilmiş fotoğrafını İnstagram hesabından paylaştı. İyice belirginleşen karnı ile dikkat çeken 28 yaşındaki Varol, ilk kez anne olacak.

Buse Varol’un Bebeği Kendisini Gösterdi!

‘Kilolarımı Siz Dert Etmeyin’

Hayranlarının ‘çok kilo almışsın’ yorumlarına da cevap veren ünlü oyuncu, ‘Doktor kontrolünde kilo alıyorum ve aldığım kilo sadece karnıma gidiyor. Siz çok dert etmeyin kilolarımı, biz etmiyoruz çünkü.’ şeklinde bir açıklama yaptı.

Buse Varol’un Bebeği Kendisini Gösterdi!

Buse Varol Oğluna Burak İsmini Verecek

Buse Varol bebeğinin cinsiyetini yaklaşık 2 ay önce açıklamıştı ve bir erkek bebek annesi olacağını söylemişti. Bebeğinin ismine de hızlı bir şekilde karar veren ünlü oyuncu, oğluna Burak ismini verecek. Peki, Burak ne demek? Burak, Arapça’da parıldamak, ışıldamak anlamına gelen Berk kelimesinden türemiştir. Ayrıca Hz. Muhammed’in Miraç’ta kullandığı bineğin ismi olarak bilinmektedir.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.