Buse Varol’dan Karnı Burnunda İlk Poz!

Buse Varol’dan Karnı Burnunda İlk Poz!
23 Temmuz 2018

3 aylık hamile olan Buse Varol, bebeği ile ilk pozunu verdi!

Oyuncu Buse Varol, hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından yayınladığı bir video ile duyurmuştu. Ünlü oyuncu şimdi de belirginleşen karnıyla ilk pozunu sevenleriyle paylaştı!

Buse Varol’un Bebeği Göründü!

Payitaht Abdülhamit dizisinin güzel oyuncusu Buse Varol, 6 Mayıs’ta şarkıcı Alişan ile hayatını birleştirmişti. Görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan çift, evliliklerinden kısa bir süre müjdeli haberi sevenleriyle paylaşmıştı. Önce gazeteci Ali Eyüboğlu, sosyal medya hesabından Buse Varol’un hamile olduğunu duyurmuştu. Ardından Buse Varol ve eşi Alişan İnstagram hesaplarından bir video yayınlayarak, ailelerine yeni bir üyenin katılacağını açıklamıştı.

Buse Varol’dan Karnı Burnunda İlk Poz!

Bebeği ile İlk Poz

5 haftalıkken hamile olduğunu açıklayan Buse Varol şu anda 3 aylık hamile. Heyecanla bebeğine kavuşacağı günü bekleyen ünlü oyuncu, önceki gün sosyal medya hesabından belirginleşen karnıyla ilk fotoğrafını yayınladı. Takipçilerinden yoğun ilgi gören fotoğraf binlerce beğeni aldı.

Buse Varol’dan Karnı Burnunda İlk Poz!

Alişan ve Buse Varol’un Bebeği Erkek Olursa İsmi Belli

Alişan ve Buse Varol geçtiğimiz haftalarda yakın arkadaşları Yusuf Tekin ile birlikte yemek çıkışı görüntülenmişti. Çıkışta magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan ünlü çift bebeklerinin cinsiyetini henüz öğrenmediklerini söylemişti. Bu sırada lafa giren Yusuf Tekin, ‘Bebek erkek olursa ismi Burak olacak, kız olursa belli değil.’ şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Buse Varol’dan Karnı Burnunda İlk Poz!

Alişan’ı Babalık Heyecanı Sardı

Her fırsatta baba olmak istediğini dile getiren Alişan’ın şimdiden hazırlıklara başladığı öğrenildi. 42 yaşındaki şarkıcı, eşinin hamile olduğunu duyurduğu videonun altına, ‘Allah’ıma şükürler olsun. İnşallah sağlıkla kucağımıza da almayı nasip eder. Güzel dileklerde bulunan herkese şimdiden teşekkür ederiz.’ şeklinde bir yorum yazmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.