Kızı Eliz'in İlk Fotoğrafını Paylaştı

Kızı Eliz'in İlk Fotoğrafını Paylaştı
08 Şubat 2021

Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklayan Buse Varol, dün sabah kızını dünyaya getirdi.

Geçtiğimiz aylarda ikinci kez hamile olduğunu açıklayan Buse Varol doğum yaptı. Bu kez bir kızı olan ünlü oyuncu, bebeğine Eliz ismini verdi.

Buse Varol Doğum Yaptı

Dostlar Mahallesi adlı dizide tanışarak aşk yaşamaya başlayan Alişan ve Buse Varol, ilişkilerini 2018 yılında evlilikle taçlandırmıştı. 2019 yılında Burak ismini verdikleri ilk çocuklarını kucaklarına alan çift, şimdilerde yeniden anne baba olmanın heyecanını yaşıyor. Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu duyuran Buse Varol, dün sabah sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuştu. Bu kez bir kız bebek annesi olan ünlü oyuncu, bebeğine Eliz ismini verdi.

İlk Fotoğrafını Paylaştı

İkinci kez anne baba olmanın heyecanını yaşayan Buse Varol ve Alişan çifti, doğum haberini sosyal medya hesaplarından duyurdu. Kızı Eliz’in ilk fotoğrafını yayınlayan Buse Varol, paylaşımına “Minnak bir Eliz” notunu düştü. Bebeğinin yüzünü göstermemeye dikkat eden ünlü oyuncu, ikinci paylaşımına ise “Avuç içi kadar mutluluk.” notunu ekledi.

Kızı Eliz'in İlk Fotoğrafını Paylaştı


Eliz Ne Demek?

Son dönemlerde oldukça popüler bir isim haline gelen Eliz, birçok anlam içeriyor. Bazı kaynaklarda Eliz’in cennetteki bir meyve ağacı olduğu, bazı eski metinlerde ise emir veren prenses anlamında kullanıldığı görülmektedir. Türkçe kökenli bir isim olan Eliz, aynı zamanda “el izi” anlamı da taşıyor.

İsim Bulucu’ya ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.