Naz 1 Yaşında!

Naz 1 Yaşında!
18 Nisan 2019

Buse Terim'in geçtiğimiz sene kucağına aldığı kızı Naz 1 yaşında!

Buse Terim’in geçtiğimiz sene Amerika’da kucağına aldığı kızı Naz 1 yaşında!

Buse Terim’in Kızı Naz 1 Yaşında!

2014 yılında Volkan Bahçekapılı ile dünyaevine giren Buse Terim, ilk kızı Nil’i 2016’da dünyaya getirmişti. İki kardeş arasında fazla yaş farkı olmasını istemeyen çift, 18 ay sonra ikinci kızları Naz’a kavuşmuştu. Geçtiğimiz yıl bu zamanlar, Amerika’da spinal sezaryen ile bebeğini dünyaya getiren Buse Terim, kızı Naz’ın ilk yaş gününü aile arasında düzenlediği bir partiyle kutladı!

Naz 1 Yaşında!

‘Mis Kokulu Bebeğim…’

Kızının doğum günü için aile arasında bir kutlama organize eden Buse Terim, kaleme aldığı duygusal yazıyı da sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. ‘Bal küpüm, Naz’ım, mis kokulu bebeğim. İyi ki doğdun, bugün gününde biz bize pasta keselim dedik. Doğum gününü çok daha güzel kutlayacağız, seni çok seviyoruz.’

Naz 1 Yaşında!

Spinal Sezaryeni Tercih Etmişti

Her iki kızını da Amerika’da kucağına alan Buse Terim, ilk doğumunda olduğu gibi ikinci doğumunda da spinal sezaryeni tercih etmişti. Kendi sitesinde yayınladığı yazıda, Amerika’ya gidene kadar normal doğum istediğini ancak son hafta spinal sezaryende karar kıldığını belirten Buse Terim, bu kararının kendisini daha huzurlu hissettirdiğini belirtmişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.