Buse Terim Kızı Naz'a Kavuştuğu İlk Anın Videosunu Yayınladı!

Buse Terim Kızı Naz'a Kavuştuğu İlk Anın Videosunu Yayınladı!
19 Temmuz 2018

Fatih Terim’in blogger kızı Buse Terim, bebeği Naz ile ilk kavuştuğu anın videosunu sosyal medya hesabından yayınladı!

Fatih Terim’in blogger kızı Buse Terim, bebeği Naz ile ilk kavuştuğu anın videosunu sosyal medya hesabından yayınladı! Buse Terim’in paylaştığı videoya sosyal medya kullanıcıları yoğun ilgi gösterdi.

Buse Terim Kızı Naz'a Kavuştuğu İlk Anın Videosunu Yayınladı!

Buse Terim, 2014 yılında sevgilisi Volkan Bahçekapılı ile hayatını birleştirmişti. Mutlu çift, aşklarının ilk meyvesi Nil’i 2016 yılında kucaklarına almıştı. Kısa bir süre sonra tekrar bir müjde veren Buse Terim,  ikinci bebeğine hamile olduğunu geçtiğimiz yılın Ekim ayında açıklamıştı. Yaklaşık 3 ay önce doğum yapan ve ikinci kez bir kız bebek annesi olan Terim, kızına Naz ismini vermişti. Amerika’da doğum yapan ve şu sıralar ailesiyle birlikte yazlıklarında tatil yapan Buse Terim, önceki gün doğum videosunu yayınladı. Bebeği ile ilk kavuştuğu anı takipçileriyle paylaşan Buse Terim’in bu paylaşımına sosyal medya kullanıcıları da yoğun ilgi gösterdi.

Buse Terim'in Duygusal Paylaşımı

Buse Terim, çok sayıda yorum ve beğeni alan videoyu şu not ile paylaştı; ‘3 ay önce bugün, bu saatlerde… Dünyanın anlatılamayacak en güzel duygusu bu… Doğum yaptıktan sonra acaba yeniden aynı duyguları hissedebilir miyim veya onu da bu kadar sevebilir miyim diye soruyorsun… Hem de öyle bir seviyorsun ki… Allah bu duyguyu yaşamak isteyen herkese nasip etsin. 3. Ayımız kutlu olsun Naz’ım…’

Buse Terim Kızı Naz'a Kavuştuğu İlk Anın Videosunu Yayınladı!

Buse Terim Doğum Yöntemi Olarak Spinal Sezaryeni Tercih Etmişti

İlk kızını olduğu gibi ikinci kızını da Amerika’da doğuran Buse Terim, iki kızını da spinal sezaryen ile dünyaya getirmişti. Kendi tercihi ile spinal sezaryen olduğunu açıklayan Terim, ilk doğumundan sonra kendi web sitesinde ‘Biliyorum, çok merak ediyorsunuz sezaryen mi yoksa normal mi diye. Aslında Amerika’ya gelmeden önce normal doğum düşünüyordum. Ama son haftalarımda spinal sezaryene karar verdim. Sanılanın aksine, Amerika’da yasak değil, annenin tercihine önem veriliyor.  Evet, doğumdan sonra toparlanmam uzun sürecek ama ben böyle daha rahat, huzurlu hissedeceğim.’ şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Buse Terim Kızı Naz'a Kavuştuğu İlk Anın Videosunu Yayınladı!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Yabalak 1. Yabancı. 2. Issız kır,ova. 3. Dışan, başka ülke, gurbet. 4. Ekin Tarlası.