• gebe.com
  • /
  • Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi!

Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi!

Geçtiğimiz hafta hamile olduğunu açıklayan Bengü, bebeğinin cinsiyetini öğrendi!

Her fırsatta anne olmak istediğini söyleyen 39 yaşındaki Bengü, hamile olduğunu geçtiğimiz haftalarda müjdelemişti. 4.5 aylık gebe olan ünlü popçu, bebeğinin cinsiyetini de sevenleriyle paylaştı!

Bengü’nün Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Samimiyetiyle milyonlarca insanın kalbinde taht kuran, ağızdan düşmeyen şarkılarıyla müzik kariyerindeki başarısını kanıtlayan Bengü, geçtiğimiz yaz iş insanı Selim Selimoğlu ile mutlu bir yuva kurmuştu. Bebek sahibi olmak için arayı fazla açmak istemeyen çift, geçtiğimiz hafta müjdeli haberi duyurarak ailelerine yeni bir üyenin katılacağını açıklamıştı. Hamileliğinde 4.5 ayı geride bırakan Bengü, bebeğinin cinsiyetini öğrendi. Telefonla bağlandığı bir tv programında kızı olacağını açıklayan ünlü şarkıcı, gebeliği ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Ayva Aşeriyor

Bir magazin programına telefonla bağlanarak hamileliği hakkında açıklamalar yapan Bengü, bebeğinin kız olduğunu belirtti. Şu ana kadar 4 kg aldığını söyleyen şarkıcı, yavaş yavaş iştahının açılmaya başladığını ifade etti. En çok elma ve ayva aşeren Bengü, her akşam eşi ile ayva yediklerini söyledi.

İsim Konusunda Kararsız

Bebeğinin cinsiyetini öğrendikten sonra isim düşünmeye başlayan Bengü, henüz bir karar veremediğini ancak aklında birkaç alternatif olduğunu söyledi. ‘Bizden bir isim olsun istiyoruz.’ diyen şarkıcı, normal doğum yapmak istediğini belirtti. Yakında doğum koçlarıyla çalışmaya başlayacak olan ünlü popçunun Temmuz ayında doğum yapması bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol