Bebek Odalarına Güven Dolu Estetik Bir Dokunuş: Mudo Concept Baby

Bebek Odalarına Güven Dolu Estetik Bir Dokunuş: Mudo Concept Baby
15 Haziran 2023

Ev ve yaşam koleksiyonlarıyla stil sahibi yetişkinlerin ilham kaynağı olan Mudo Concept, yepyeni markası Mudo Concept Baby ile bebeklerin hassas dünyasına eşlik etmeye hazır. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Maslak mağazasının yanı sıra İzmir Alsancak ve Ankara Panora mağazalarında müşterilerin beğenisine sunulan Mudo Concept Baby ; yataktan şifonyere, gardıroptan alt değiştirme ünitesine, tekstil ürünlerinden oyuncaklara uzanan çeşitlilikle bebek odalarında doğal ve zarif bir denge yaratıyor.

Her yaşa ve her zevke hitap eden ürünleri ile yaşam alanlarını kaliteyi ve estetikle bir araya getiren Mudo Concept, yepyeni koleksiyonu Mudo Concept Baby’nin doğuşunu duyurdu.

Bebeklerin büyüme yolculuğuna zarafetle eşlik etmek üzere tasarlanan Mudo Concept Baby ürünleri, yatak odası ve bebek odası tekstili kategorilerinde sunulan farklı modellerle Mudo tarzını benimseyen yetişkinlerin gelecek nesillerini de kuşatıyor.

Stil sahibi, Fonksiyonel ve Uzun Ömürlü 

Mudo Concept Baby yatak odası kategorisindeki ürünler EN 71 sertifikalı kurşunsuz su bazlı boya ve ahşap kullanımıyla doğal ve ikonik bir estetik yaratıyor. Victorian, Country, Modern, Bohem ve İskandinav tarzını içeren Mudo Concept Baby'de, seçimini sadelikten yana kullananlar için sade seriler de yer alıyor. Mobilya kategorisi; bebek karyolası, çocuk yatağı, şifonyer, koltuk ve gardıroptan oluşuyor. Bebek yatağından çocuk yatağına geçiş evresi düşünülerek uzun yıllar kullanım için tasarlanan yatak modelleri, üç kademeli yükselme ve iki kademeli hareket kabiliyetiyle Mudo Concept Baby’nin fonksiyonellik iddiasına da güçlü bir vurgu yapıyor. Yüzeyin doğal yapısı sayesinde ısı dengesinin sağlanmasına yardımcı olan iç yataklar ise gelişim sürecinde omurga sağlığının korunmasına yardımcı oluyor.

Doğaldan ve Doğallıktan Yana 

Mudo Concept Baby tekstil kategorisi ise cibinlik, nevresim takımı, battaniye, çarşaf, halı, yan koruma, düzenleyici dekoratif yastık, sepet, oyun minderi, çadır ve alt açma minderi gibi sayısız modelle dikkat çekiyor. Ekoteks sertifikalı 100 pamuk kumaş, hipoalerjik polyester fiber gibi bebek hassasiyetine uyumlu özelliklerle öne çıkan tekstil ürünleri Mudo Concept Baby'ye özel tasarlan desenler ve dekoratif ögelerle stil sahibi bebek odalarında ışıldıyor. El işçiliğiyle yapılmış oyuncaklarla da bebeklerin dünyasında neşeli bir alan açan Mudo Concept Baby bebek odalarını eşsiz bir deneyim alanına dönüştürüyor.

Müşteri Deneyimini Optimize Ediyor

Malzeme kullanımı, ürün çeşitliliği, kalite standartları, tasarım perspektifi, fonksiyonellik, satış sonrası destek, 15 günde hızlı teslimat gibi müşteri deneyimini optimize eden niteliklerle fark yaratan Mudo Concept Baby, ürünlerin 3 boyutlu çizimleri ile ücretsiz mimari destek de veriyor.

Bebek odalarına çarpıcı bir giriş yapan Mudo Concept Baby’nin tüm ürünlerde geçerli ‘ikinci ürüne 50 indirim’ lansman kampanyası ise Mudo Concept İstanbul Maslak, İzmir Alsancak ve Ankara Panora mağazalarında tüm hızıyla devam ediyor. Ürünler aynı zamanda Mudo Concept'in web sitesi üzerinden de temin edilebiliyor.

Ürünleri incelemek için buraya tıklayın!

Bebek Odalarına Güven Dolu Estetik Bir Dokunuş: Mudo Concept Baby

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.