Bebeğinizin İhtiyaçlarını Gidermenin Yeni Yolu; Kiralama! İşte 4 Ürün..

Bebeğinizin İhtiyaçlarını Gidermenin Yeni Yolu; Kiralama! İşte 4 Ürün..
29 Mayıs 2023

Belli başlı ürünleri kiralamak son yıllarda tüm dünyada bir trend haline geldi. Zira ürünleri kiralayarak sürdürülebilirliğe destek olmakla birlikte pek çok avantaja sahip oluyorsunuz. Örneğin bebek ürünlerini ele aldığımızda, bebeklerin çok hızlı büyümesine bağlı olarak bu ürünlerin çoğunun kısıtlı bir kullanım süresine sahip olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla satın almak yerine yalnızca kullanılacağı süre boyunca kiralamak ebeveynler için çok daha kârlı bir tercih olabiliyor. Ayrıca kiralamayla birlikte, ürünü kullandıktan sonra tekrar satmak veya depolama alanı oluşturmak gibi problemler ortadan kalkıyor. Bebeğin ürünü sevmeme ihtimaline karşı alternatifleriyle değiştirmek de bu sayede çok daha kolay bir hale geliyor.

Tüm bu avantajlar nedeniyle son yıllarda birçok ebeveynin bebek ürünlerini kiralamaya yöneldiğini söyleyebiliriz. Peki, kiralanabilen bebek ürünleri neler? İşte birkaç örnek...

1. Cybex Katlanabilir Bebek Arabası

Cybex Katlanabilir Bebek Arabası, uçak kabinlerine kabul edilen dünyanın en küçük bebek arabasıdır. Tatil veya diğer seyahatlerde sıklıkla ihtiyaç duyulsa da yılın diğer zamanlarında çok ihtiyaç olmaması sebebiyle bu ürünü kiralamak mantıklı bir opsiyon olarak öne çıkıyor. 6. aydan yaklaşık 4 yaşına kadar kullanılabilen ürün 5 nokta emniyet kemerine sahip. Hafif olması, katlandığında otomatik kilitlenmesi, geliştirilmiş yatış pozisyonu ve UPF +50 güneş korumalı tentesi ise ürünün öne çıkan diğer özellikleri.

2. Mamaroo Elektrikli Ana Kucağı

Bebeklerin rahatlatmasını sağlayan ve uykuya geçişlerini kolaylaştıran Mamaroo Elektrikli Ana Kucağı, miniklerin oldukça keyif aldığı bir ürün. Huzur verici sesler ile onların gevşemesini sağlarken, hışırtılı ve aynalı topları sayesinde oyun saatlerinin eğlenceli geçmesine yardımcı oluyor. Üstelik tam yatma modu sayesinde yatak fonksiyonu da görüyor. Öte yandan, Mamaroo Elektrikli Ana Kucağı yalnızca 9 kg'a kadar kullanılabiliyor. Kullanım süresinin kısa olması ise kiralama seçeneğini çok daha avantajlı hâle getiriyor.

3. Philips Hava Nemlendirici

Normal şartlarda bir evin nem oranı ortalama %50 civarında olmalıdır. Ancak mevsim geçişlerinde evlerdeki nem oranının bu seviyenin altına düştüğünü biliyoruz. Hâl böyle olunca yetişkinlerle birlikte bebeklerde de gözlerde kaşınma, burun mukozasında kuruluk, boğaz kuruluğu, öksürük ve deride kuruluk gibi şikâyetler ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle özellikle mevsim geçişlerinde hava nemlendirici kullanmak, bebeklerin sağlığı ve konforu için oldukça önemli. Sürekli kullanılmayan bir ürün olması ise hava nemlendiricileri kiralamayı daha mantıklı bir seçenek hâline getiriyor.

4. Kraft Park Yatak

Kiralaması en avantajlı olan ürünlerden biri de park yataklardır. Çünkü bebekler çok hızlı gelişir ve satın alınan yatakların bebeğin kilosuna göre sık aralıklarla değiştirilmesi gerekir. Tam da bu nedenle bebek yataklarını satın almak yerine kiralamak ebeveynler için hem daha ekonomik olur hem de eski yatakların depolama sorununu ortadan kaldırır.

Bebeğinizin Tüm İhtiyaçlarını Ortak’tan Kiralayabilirsiniz!

Kısa dönem kullanılan ancak fiyatı yüksek olan bebek ürünlerini Ortak’tan kiralayabilir, en iyi ürüne en iyi fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Kiralayabileceğiniz bebek ürünlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz!

Bebeğinizin İhtiyaçlarını Gidermenin Yeni Yolu; Kiralama! İşte 4 Ürün..

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.