Banu Parlak Doğum Yaptı!

Banu Parlak Doğum Yaptı!
19 Ekim 2018

İnstagram fenomeni Banu Parlak doğum yaptı!

İnstagram fenomeni ve şarkıcı Banu Parlak doğum yaptı! Önceki gün anne olan ünlü isim, doğum anına ait bir videoyu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Banu Parlak Doğum Yaptı

Çektiği mini videolar ile ünlenen ve daha sonra albüm çıkartarak müzik kariyerine devam eden Banu Parlak, hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Bir üniversitenin ödül töreninde, sahnedeyken gebeliğini açıklayan Banu Parlak, oldukça sağlıklı geçen hamilelik sürecinden sonra önceki gün doğum yaptı! Geçtiğimiz ay boşanacağı haberlerini doğrulayan Banu Parlak’a eşi Okan Öztürk de doğum sırasında eşlik etti.

Banu Parlak Doğum Yaptı!

Kızına Duru İsmini Verdi

İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Banu Parlak kızına Duru ismini verdi. Bebeği kucağına verildiğinde gözyaşlarına hakim olamayan şarkıcı, sezaryen doğum ile bebeğini dünyaya getirdi. Anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, Banu Parlak sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı; ‘Maşallah demeyi unutmayın lütfen. Normal doğum planlıyorduk ancak 12 saat bekledikten sonra doktorumun kararı ile sezaryen doğuma döndük.’

Banu Parlak Doğum Yaptı!

Geçtiğimiz hafta, tahmini doğum tarihi gelmesine rağmen doğumunun bir türlü başlamadığını ifade eden Banu Parlak, takipçilerinden de tavsiye almıştı. Günü geçen ünlü şarkıcı, 12 saat bekledikten sonra sezaryene dönmek zorunda kaldıklarını söyledi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl